Trzy razy więcej niż na lokacie – nawet tyle można zarobić inwestując w nadmorski aparthotel z widokiem na morzeźródło: Materiały inwestora

Trzy razy więcej niż na lokacie – nawet tyle można zarobić inwestując w nadmorski aparthotel z widokiem na morze

pomorskie
Kajtman
Kajtman
REKLAMA
Idealny model biznesowy – lokata kapitału i inwestycja w przyszłość. Trójmiejski deweloper, DS Development, uruchomił sprzedaż lokali w ramach Aparthotelu Anchoria. Inwestycja powstaje w Mechelinkach, zlokalizowanych jedynie 15 minut od centrum Gdyni.
Aparthotel Anchoria to inwestycja, która składa się z lokali hotelowych w nowoczesnym i komfortowym obiekcie położonym w Mechelinkach, w odległości 400 metrów od morza. Aparthotel Anchoria będzie kompleksem wielofunkcyjnym – na całość złożą się trzy budynki, w których znajdą się apartamenty hotelowe wraz z infrastrukturą rekreacyjną i biznesową. 
Obiekt składać się będzie z 90 pokojów hotelowych o powierzchni od 21 do 48 mkw. w wersji 1-, 2- lub 3-pokojowej. Do apartamentów na parterze przynależeć będą prywatne ogrody. Standard inwestycji obejmuje również naziemne miejsca parkingowe oraz monitoring wpływający na bezpieczeństwo przyszłych gości.
Projektując Aparthotel Anchoria pomyśleliśmy o oczekiwaniach różnych grup klientów. Zaplanowaliśmy infrastrukturę odpowiednią, zarówno dla przedstawicieli świata biznesu, osób ceniących aktywny wypoczynek, jak i rodzin z dziećmi – komentuje Andrzej Siek.
W części SPA & Wellness powstaną: basen, jacuzzi, strefa saun, fitness i gabinety masażu, zaś w części biznesowo-gastronomicznej – sale konferencyjne i restauracja. Przewidziano także budowę wewnętrznego fun parku dla dzieci oraz tarasu widokowego na dachu, z którego przyszli goście będą mieć widok na zachody słońca i linię Półwyspu Helskiego.
REKLAMA
Zakup lokalu w obiekcie Aparthotel Achoria to doskonała oferta dla firm oraz osób szukających bezpiecznego sposobu inwestowania oszczędności. Właściciel apartamentu hotelowego ma zagwarantowany wynajem lokalu na okres 15 lat. Umowa najmu zapewnia obsługę najmu i gwarantowaną stopę zwrotu z inwestycji oraz gwarancję wypłaty czynszu w całym okresie obowiązywania umowy. Istnieje możliwość przedłużenia umowy na kolejne lata. Apartament hotelowy będzie wykorzystywany na wynajem krótkoterminowy. Powyższa konstrukcja biznesowa umożliwia odliczenie pełnej stawki VAT – komentuje Andrzej Siek, prezes zarządu DS Development.
Budowa pierwszego etapu, budynku A Aparthotelu, ruszyła wiosną tego roku, a jej zakończenie planowane jest na kwiecień 2018 r. Prace przebiegają zgodnie z harmonogramem, a więc w maju przyszłego roku planujemy rozpoczęcie działalności hotelu. W lutym 2018 r. wystartujemy z budową drugiego etapu, budynków B i C, w których działalność hotelową uruchomimy w czerwcu 2019 r. – podsumowuje Andrzej Siek.
Ceny rozpoczynają się od 192 564 zł netto.
Źródło: materiały prasowe

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA