DODAJ

Poczuj rodzinną atmosferę na osiedlu Familia

Artykuł sponsorowany
Mieszkania i domy / Wrocław
Poczuj rodzinną atmosferę na
Mariusz Bartodziej
2017-06-28 20:10:02
Osiedlowy plac zabaw, zewnętrzna siłownia i kameralna, bliźniacza zabudowa. Osiedle Familia to doskonałe miejsce do życia dla osób pragnących uciec od zgiełku miasta i żyć w bliskich relacjach z sąsiadami.

Inwestycja dewelopera CTE S.A. położona jest w zachodniej części Wrocławia, w obrębie nowych, w pełni wykończonych dróg wewnętrznych: Łomżyńskiej, Ciechanowskiej i Nałęczowskiej. Jednocześnie, dzięki bliskości autostradowej obwodnicy Wrocławia, jest dobrze skomunikowana z innymi częściami miasta. Linie autobusowe 102 i 103 umożliwiają dojazd komunikacją miejską do centrum.

Aktywnie na osiedlu i poza nim

Deweloper dąży do zachowania równowagi pomiędzy realizacją celów biznesowych a społecznymi potrzebami związanymi z nowopowstającą zabudową. Dlatego w partnerstwie z Gminą Wrocław realizuje 300-metrowy odcinek drogi ul. Łomżyńskiej. Mieszkańcy osiedla, zarówno młodsi, jak i starsi, mają zapewnioną prywatną strefę rekreacyjną. Należą do niej plac zabaw, na którym można spędzić czas z rodziną i sąsiadami, oraz zewnętrzna siłownia zapewniająca możliwość treningu na świeżym powietrzu. Dodatkowo doskonałym miejscem na odpoczynek i zabawę są przydomowe ogrody, o powierzchni nawet do 258 mkw. A spacery będą przyjemniejsze dzięki planowanemu nasadzeniu ponad 100 nowych drzew.Rejon osiedla Familia również sprzyja aktywnemu spędzaniu wolnego czasu. Las Pilczycki świetnie sprawdza się jako miejsce wielogodzinnych wędrówek. W upalne dni warto wybrać się nad Staw Królewiecki bądź Kąpielisko Glinianki. Fani sportu szybko będą mogli dostać się na Stadion Wrocław, gdzie odbywają się także wydarzenia kulturalne, w tym lipcowe otwarcie The World Games.

Kameralny charakter osiedla

CTE S.A. postawił na dostępność. Dom z ogrodem można kupić już za 449 tys. zł. W tej cenie klient otrzymuje nie tylko eleganckie i staranne wykonanie nieruchomości, ale też bezpieczeństwo zapewnione dzięki m.in. antywłamaniowym drzwiom oraz rodzinną atmosferę panującą wśród sąsiadów.

Istotna dla mieszkańców jest także możliwość indywidualnej aranżacji swojego domu. Na terenie inwestycji funkcjonuje Biuro Obsługi Klienta, w którym mogą skorzystać z usług doradcy technicznego i zlecić szeroki zakres prac adaptacyjnych wybranego domu.

jarmark


Ruch samochodowy wewnątrz osiedla jest ograniczony, dzięki czemu mieszkańcy mają zapewnioną ciszę oraz spokój.

Osiedle Familia łączy w sobie kameralny charakter i życie na wysokim poziomie. Okolica zapewnia nie tylko liczne możliwości spędzenia wolnego czasu, ale także zrobienia zakupów, choćby w pobliskim supermarkecie.

Maślice przeżywają obecnie dynamiczny rozwój. W pobliżu osiedla powstaje Pasaż Handlowy N-Park ze stacją benzynową, a dzieci już teraz uczęszczają do nowoczesnego zespołu szkolno-przedszkolny przy ul. Suwalskiej.