DODAJ

PORR Polska rozpoczął budowę "Oprovo"

Mieszkania i domy / Wrocław
Tablica informacyjna budowy
Orzech
2016-10-02 17:43:56
Austriacki koncern budowlany PORR Polska rozpoczął budowę nowej inwestycji mieszkaniowej Descont Developer we Wrocławiu – "Oprovo".

Inwestycja usytuowana jest na osiedlu Oporów, w południowo-zachodniej części Wrocławia, u zbiegu ulic Wiejskiej i Awicenny. Projekt architektoniczny budynku wykonała Maćków Pracownia Projektowa.

Na ofertę składają się 32 mieszkania o zróżnicowanym układzie przestrzennym i powierzchniach od 23 do 104 m2. Do mieszkań parterowych przylegają tarasy na poziomie terenu, a mieszkania na wyższych kondygnacjach posiadają balkony. 

Budynek wyposażony jest w windy osobowe obsługujące również część podziemną, w której usytuowano garaż na 38 samochodów oraz pomieszczenie na rowery. Nowoczesna architektura, funkcjonalne układy mieszkań oraz dobra lokalizacja to gwarancja wygody i komfortu dla przyszłych właścicieli. Aby zapewnić im poczucie bezpieczeństwa obiekt będzie ogrodzony. 

Projekt realizowany jest na działce należącej do dewelopera i przy zaangażowaniu środków własnych, co daje pełne bezpieczeństwo osobom pragnącym urzeczywistnić marzenie o zakupie własnego M.

Wizualizacje

http://oprovo.pl

http://oprovo.pl

http://oprovo.pl

http://oprovo.pl


O deweloperze:

Descont Developer jest jedną ze spółek grupy Descont, działających w branży budowlanej od 1992 roku. Posiadamy wieloletnie doświadczenie i ugruntowaną pozycję na rynku nieruchomości. Oprovo jest trzecim projektem spółki deweloperskiej realizującej inwestycje mieszkaniowe. Dwa ukończone już projekty zlokalizowane są na wrocławskim Brochowie. Pierwszy z nich, w roku 2008, zdobył II miejsce w konkursie Dolnośląska Budowa Roku.