DODAJ

Przebudowa ulicy Pułaskiego: Komuny Paryskiej będzie nieprzejezdna - objazdy!

Drogi i mosty / Wrocław
Przebudowa ulicy Pułaskiego: Komuny
tuWroclaw.com
2011-12-01 15:41:34
Na skrzyżowaniu ulic Pułaskiego i Komuny Paryskiej drogowcy, w związku z przebudową tej pierwszej drogi, muszą zmodernizować sieć wodociągową. Z tego powodu od nocy z czwartku na piątek aż do poniedziałku, ulica Komuny Paryskiej przy krzyżówce z Pułaskiego będzie nieprzejezdna.

W nocy z czwartku na piątek zamknięty zostanie przejazd przez przebudowywaną ulicę Pułaskiego w rejonie Komuny Paryskiej.
- W związku z realizowanym projektem przebudowy ulicy Pułaskiego planowany do modernizacji jest także kolektor sanitarny, który na skrzyżowaniu Pułaskiego i Komuny Paryskiej zbiega się z magistralą wodociągową o przekroju 800 mm - zapowiadane zamknięcie związane jest z zabezpieczeniem tej ostatniej instalacji, niezwykle istotnej dla zapewnienia dostaw wody - informuje spółka Wrocławskie Inwestycje, która nadzoruje przebudowę ulicy Pułaskiego.

Prace powinny się rozpocząć w piątek 2 grudnia. od godziny 4 rano, a zakończyć rano w poniedziałek 5 grudnia. Niestety wiążą się z utrudnieniami w kursowaniu komunikacji miejskiej.
W trakcie ich trwania autobusy 114, 120, 900L i 901 będą kursowały objazdem przez ulice Prądzyńskiego, Traugutta, pl. Wróblewskiego i Oławską.


Autor: jg