DODAJ

Przedmieście Oławskie odzyskuje blask. W samym sercu tego osiedla powstanie Paryski Zakątek

Artykuł sponsorowany
Mieszkania i domy / Wrocław
Przedmieście Oławskie odzyskuje blask.
Tomasz Matejuk
2017-03-31 12:50:08
Przedmieście Oławskie pięknieje niemal z dnia na dzień. Pojawia się sporo nowych inwestycji mieszkaniowych, jak choćby Paryski Zakątek, a zakrojona na szeroką skalę rewitalizacja tego osiedla sprawi, że już wkrótce może to być jedno z najatrakcyjniejszych miejsc do życia we Wrocławiu. To także świetna lokalizacja dla tych, którzy myślą o zakupie mieszkania jako inwestycji.

Zmiany na Przedmieściu Oławskim już widać gołym okiem – nowe inwestycje deweloperskie uzupełniają luki w zabudowie, pięknieją też tereny położone nad rzeką Oławą. A to tylko początek, bo właśnie rusza zakrojona na szeroką skalę rewitalizacja tego wrocławskiego osiedla. Działania rewitalizacyjne na Nadodrzu przyniosły pozytywne efekty, teraz nadszedł czas na Przedmieście Oławskie.

Rewitalizacja obejmie nie tylko nabrzeża Oławy, ale też m.in. odnowienie i zagospodarowanie podwórek. Łącznie do Wrocławia trafi kilkadziesiąt milionów środków unijnych, przeznaczonych na ten cel. Pierwsze efekty zobaczymy już w przyszłym roku.

W połączeniu ze świetną lokalizacją – do ścisłego centrum można dostać się komunikacją miejską lub samochodem zaledwie w kilka minut albo w ciągu kilkunastominutowego spaceru czy licznymi terenami rekreacyjnymi w pobliżu (Park na Niskich Łąkach, Park Wschodni czy Wzgórze Partyzantów), wszystko to sprawia, że Przedmieście Oławskie staje się jedną z najatrakcyjniejszych lokalizacji mieszkaniowych w stolicy Dolnego Śląska.

mat. inwestora/Arkop Deweloper


Paryski Zakątek 
– miejsce do życia i jako inwestycja

Jedną z nowych inwestycji w tej części Wrocławia jest Paryski Zakątek, realizowany przez firmę Arkop Deweloper. 

W pięciopiętrowym budynku przy ulicy Komuny Paryskiej 90 powstanie 135 funkcjonalnych mieszkań, o metrażach od 30 do 65 metrów kwadratowych, z przestronnymi balkonami i zielonymi tarasami. W części podziemnej zaprojektowano garaż wielostanowiskowy z miejscami postojowymi oraz komórkami lokatorskimi. 

– Dla zapewnienia komfortu mieszkańców budynek będzie monitorowany, a mieszkania na parterze zostaną wyposażone w rolety zewnętrzne. W przestronnym holu zlokalizowana zostanie recepcja z przeznaczeniem na całodobową ochronę mieszkańców – zapowiada deweloper.

mat. inwestora/Arkop Deweloper


Będzie to idealne miejsce do życia dla aktywnych osób, ceniących sobie łatwy dostęp do bogatego zaplecza kulturalno-rozrywkowego – z Paryskiego Zakątka błyskawicznie można dostać się do licznych restauracji, kina czy teatru, a w bezpośredniej okolicy znajdziemy lokalne sklepiki, piekarnię, aptekę i szkoły. 

To także świetna propozycja dla osób traktujących kupno mieszkania jako inwestycję. Znakomita lokalizacja, pełna infrastruktura społeczna w okolicy, doskonałe połączenie z największymi wrocławskimi uczelniami czy bliskość terenów zielonych – to wszystko sprawia, że znalezienie najemcy nie stanowi najmniejszego problemu, a rentowność przedsięwzięcia zadowoli każdego inwestora.

Więc jeśli lubisz śródmiejską zabudowę, bliskość centrum czy bezpośredni dostęp do komunikacji miejskiej – Paryski Zakątek to miejsce idealnie skrojone pod Twoje potrzeby. A jeśli szukasz mieszkania w celach inwestycyjnych, to też będzie strzał w dziesiątkę.