DODAJ

Przy ulicy Maślickiej powstanie nowe osiedle Osada Kolorowa [WIZUALIZACJE]

Mieszkania i domy / Wrocław
Widok na całe osiedle Osada Kolorowa (wizualizacja: materiały inwestora)
Orzech
2017-02-02 18:38:07
Deweloper Omega Buildings Sp. z o.o. Sp. k. z podwrocławskiego Smolca rusza z budową swojego pierwszego osiedla we Wrocławiu. Przy ulicy Maślickiej wybuduje Osadę Kolorową. Inwestycja została podzielona na etapy.

Osada Kolorowa będzie zespołem 3-kondygnacyjnych budynków mieszkalnych (parter plus dwa piętra) w niskiej zabudowie wielorodzinnej. Mieszkania na parterze posiadać będą zielony taras, który znacznie zwiększa ich funkcjonalność. Do mieszkań na piętrze pierwszym i drugim przynależeć będą balkony, a do kilku także duże tarasy o pow. ok. 50 mkw. Mieszkania na trzeciej kondygnacji zostały zaprojektowane jako mieszkania dwupoziomowe co umożliwi bardzo ciekawe i różnorodne aranżacje. Kilka mieszkań na trzeciej kondygnacji posiadać będzie duże zielone tarasy. Dodatkowo dla zmotoryzowanych mieszkańców zaprojektowano zarówno naziemne jak i podziemne miejsca parkingowe.

Osada Kolorowa składać się będzie zarówno z lokali 2-pokojowych o niewielkim metrażu około 35 mkw., jak i 3-4-pokojowych, przestronnych mieszkań rodzinnych od 50 do 115 mkw.

Inwestycja ma zaprojektowaną pełną infrastrukturę: chodniki, skwery, place zabaw, estetyczne oświetlenie, miejsca postojowe naziemne, podziemne oraz funkcjonalne wiaty śmietnikowe.

Co warte podkreślenia, Osada Kolorowa będzie jednym z niewielu osiedli mieszkaniowych we Wrocławiu, które nie będzie ogrodzone.

Deweloper ruszył już oficjalnie ze sprzedażą mieszkań. W I etapie Osady Kolorowej powstanie budynek "C" i "D". W budynku "C" znajduje się 49 mieszkań, a w budynku "D" 24 mieszkania. 

Wizualizacje:

http://www.osadakolorowa.pl/

http://www.osadakolorowa.pl/

http://www.osadakolorowa.pl/

http://www.osadakolorowa.pl/