DODAJ

Rafin Developer na ostatnich targach mieszkaniowych w tym roku

Wrocław
Rafin Developer na ostatnich
Maxymil_yan
2016-11-15 11:45:54
Już w najbliższy weekend 19-20 listopada, we wrocławskiej Hali Orbita odbędzie się kolejna edycja targów mieszkaniowych „Na Swoim” organizowanych przez Group4Events. Są to ostatnie w tym roku targi z branży mieszkaniowej organizowane we Wrocławiu. Partnerem tego wydarzenia jest firma Rafin Developer.

Targi listopadowe to ostatnia możliwość poznania kompleksowo całej oferty dolnośląskiego rynku mieszkaniowego. Wśród wystawców nie zabraknie oczywiście jednego z największych wrocławskich deweloperów, czyli firmy Rafin Developer, który przygotował specjalną ofertę promocyjną.

Rafin Developer zaprezentuje pięć swoich inwestycji: położone w Śródmieściu Wybrzeże Reymonta, które ma być oddane do użytku mieszkańców pod koniec listopada br., Kępę Mieszczańską położoną na Starym Mieście przy ul. Dmowskiego 19E-F), zlokalizowane w prestiżowej dzielnicy Krzyki-Partynice – osiedle Złota Podkowa (ul. Zwycięska), gdzie swoje nowe mieszkania kupiło już ponad 600 rodzin oraz gdzie, w chwili obecnej, znajduje się rozpoczęta, najnowsza budowa dewelopera – eleganckie osiedle Partynice House. Odwiedzający będą również mogli zapoznać się z całkiem nowym projektem Rafin Developer – Nowe Iwiny na Polnej – inwestycją inteligentnych domów jednorodzinnych, położonych tuż za granicami miasta.  

Wstęp na targi „Przyjdź, kup i zamieszkaj NA SWOIM” jest płatny, bilety w cenie 10 zł – normalny i 15 zł – rodzinny (2 osoby dorosłe + dzieci poniżej 15 lat) będzie można nabyć w kasach. Ci, którzy dokonają zakupu przez Internet, będą mogli skorzystać z 30% zniżki na bilety normalne. Targi odbędą się w dniach 19-20 listopada w godzinach 10-16, w Hali Orbita.

Organizator targów „Na Swoim” przygotował dla wszystkich odwiedzających specjalny katalog targowy, w którym znajdzie szczegółowe prezentacje inwestycji dostępnych na dolnośląskim rynku nieruchomości oraz wiele przydatnych porad i wskazówek, jak bezpiecznie kupić dom lub mieszkanie. Podczas imprezy można będzie wziąć udział w konkursach z nagrodami oraz specjalnych seminariach, podczas których będzie można uzyskać wiele praktycznych wskazówek. Dla dzieci przygotowano strefę, w której przyjemnie i ciekawie będą mogły spędzić czas, a dla dorosłych przewidziano specjalną kawiarenkę targową, w której będzie można odpocząć i na spokojnie przejrzeć zebrane materiały.