DODAJ

Rusza ostatni etap inwestycji Nowy Horyzont

Mieszkania i domy / Wrocław
Rusza ostatni etap inwestycji
Malwina Szczygłowska
2016-10-27 13:46:56
Grupa Deweloperska Geo rozpoczyna budowę i sprzedaż mieszkań w ostatnim etapie inwestycji Nowy Horyzont w Stabłowicach we Wrocławiu. Ten kto zdecyduje się szybko na zakup lokalu może liczyć na promocję. 10 pierwszych zakupionych mieszkań obejmie 10-procentowa zniżka.

Nowy Horyzont to rodzinna inwestycja o niskiej zabudowie, zlokalizowana w Stabłowicach. To osiedle w zachodniej części Wrocławia, którego popularność znacznie wzrosła w ostatnich latach. Nowe inwestycje mieszkaniowe i rozwijająca się infrastruktura miejska (szkoła, szpital) – to główne przyczyny zainteresowania tym rejonem stolicy Dolnego Śląska.

Nowy Horyzont w połowie wysprzedany
Budowa Nowego Horyzontu przebiegała etapowo. Lokale z pierwszego etapu zostały już wyprzedane, dostępnych jest jeszcze kilka ostatnich mieszkań z drugiego i trzeciego etapu.  

Obecnie do sprzedaży trafiły mieszkania z ostatniego, czwartego etapu. To 78 mieszkań 2- i 3-pokojowych, o powierzchni od 41 do 72 m2. Ceny rozpoczynają się od 4260 zł za m2 dzięki czemu część kwalifikuje się do programu Mieszkanie dla Młodych. Cały teren  jest ogrodzony, a pomiędzy budynkami znajduje się plac zabaw dla dzieci. Każde mieszkanie wyposażone jest w balkon lub taras. Do dyspozycji jest również wielostanowiskowy garaż podziemny.

10% zniżki dla pierwszych nabywców mieszkań

– Z okazji uruchomienia sprzedaży, przygotowaliśmy specjalną promocję – mówi Piotr Kijanka, dyrektor ds. marketingu i sprzedaży w Grupie Deweloperskiej Geo. – Nabywcy 10 pierwszych lokali mogą liczyć na 10-procentową zniżkę. Co więcej, zainteresowani lokalami z poprzednich etapów, będą mogli je zakupić w promocyjnej cenie. Na każde takie mieszkanie udzielamy 10 tys. zł rabatu – dodaje.

Planowany termin zakończenia budowy ostatniego etapu Nowego Horyzontu to 1 kwartał 2018 r.