DODAJ

Szybko i smacznie w Pasażu Grunwaldzkim

Handel / Wrocław
Szybko i smacznie w
Kajtman
2015-06-03 12:35:01

Do strefy food court w Pasażu Grunwaldzkim dołączyła Pizza Hut Express – pierwszy tego typu lokal we Wrocławiu, i drugi w Polsce. Nową propozycją jest również kawiarnia Costa Coffee, która w nowej odsłonie powstała w miejscu Coffeeheaven.


 


Pizza Hut Express to punkt oferujący świeżą i szybko podaną pizzę z pieca. Popularny posiłek jest gotowy już po zaledwie pięciu minutach od przyjęcia zamówienia. Do wyboru klientów są pizze z menu restauracji Pizza Hut cieszące się największym powodzeniem: margherita, pepperoni, hawajska, farmerska i prosciutto e rucola, podawane na klasycznym, cienkim cieście. Ciekawostką jest fakt, że każdy może śledzić na miejscu proces przygotowania pizzy lub skomponować własną z wybranych przez siebie składników. Pizza Hut Express we wrocławskim Pasażu jest drugim, po Bielsku-Białej, lokalem tego typu w Polsce. Lokal o powierzchni 72 m² znajduje się na poziomie +2.



W wyniku rebrandingu całej sieci w dotychczasowym lokalu coffeeheaven zmieniono wystrój i otwarto go pod marką Costa Coffee. Punkt oferuje kawę przygotowywaną na bazie legendarnej, wolno palonej mieszanki ziaren Mocha Italia, menu śniadaniowe i lunchowe oraz przekąski i desery. Wśród nich są popularne napoje kawowe, m.in. wszystkie CHAI Latte, Very Wild Berry, mrożona latte i White Chocolate Mocha oraz kanapki, bajgle, muffiny i sałatki. Costa Coffee zajmuje lokal o powierzchni 68 m² na poziomie 0.