DODAJ

Tak prezentuje się nowa hala sportowa Politechniki Wrocławskiej [FOTO]

Sport i rekreacja / Wrocław
Tak prezentuje się nowa
Tomasz Matejuk
2016-09-05 11:07:39
W środę 31 sierpnia firma Moris Polska oficjalnie oddała do użytkowania halę widowisko-sportową Politechniki Wrocławskiej przy ulicy Chełmońskiego 12. Budżet inwestycji wyniósł 8 mln 763 tys. złotych.

– Budowa obiektu charakteryzowała się wyjątkowo sprawną organizacją procesu inwestycyjnego i powstała niezwykle dynamicznie. Świadczy o tym fakt, że od momentu podpisania umowy, które miała miejsce 31 lipca 2015 roku do zakończenia robót budowlanych minęło 12 miesięcy. Niecały miesiąc później inwestycja uzyskała pozwolenie na użytkowanie – podkreślają przedstawiciele firmy Moris Polska.

W ramach całego przedsięwzięcia powstała hala widowiskowo-sportowa wraz z zapleczem sanitarno-szatniowym, salami trenerskimi w tym: pełnowymiarowe boisko do piłki ręcznej, koszykówki, siatkówki i badmintona o całkowitej powierzchni 1 160 metrów kwadratowych, trybuny na 360 miejsc, wyposażenie sportowe hali sportowej wraz z nagłośnieniem i monitoringiem oraz zagospodarowanie terenu, zieleń, mała architektura, parkingi, chodniki, ogrodzenia.

otwarciu nowej hali sportowej Politechniki Wrocławskiej szerzej pisaliśmy kilka dni temu. 

Moris Polska
Moris Polska

Moris Polska

Moris Polska

Moris Polska
Moris Polska