DODAJ

Vantage Development kupiła grunt od wrocławskiego MPK

Wrocław
Vantage Development kupiła grunt
Kajtman
2016-03-08 11:03:57
Kameralny budynek mieszkaniowy zbuduje Vantage Development na działce kupionej za 11,5 mln zł od wrocławskiego MPK. Miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego przewiduje w tym miejscu zabudowę wielorodzinną z małymi lokalami handlowo-usługowo-gastronomicznymi na parterze budynku.

Trwają prace nad ostateczną koncepcją projektu – przykładamy do niego szczególną uwagę gdyż chcemy dobrze wpisać się w sąsiedztwo Centrum Historii „Zajezdnia”, w którym będą eksponowane wystawy i organizowane wydarzenia związane z historią naszego miasta – mówi Henryk Wojciechowski, Dyrektor Działu Rozwoju i Komercjalizacji Vantage Development.

Teren przy dawnej zajezdni to bardzo atrakcyjna lokalizacja zgodna ze strategią naszych działań w myśl, których budujemy na terenach blisko centrum miasta, w doskonałych lokalizacjach z dobrą infrastrukturą dookoła – mówi Edward Laufer, Prezes Zarządu Vantage Development. 

Sąsiedztwo jednej z głównych arterii Wrocławia, jaką jest ulica Grabiszyńska, łatwy dostęp do przystanków komunikacyjnych sprawiają, że nowa inwestycja Vantage Development będzie wymarzoną lokalizacją dla tych, którzy myślą o zakupie mieszkania w sercu miasta, w otoczeniu urokliwie zagospodarowanych terenów.

Vantage Development w 2015 roku była na pierwszym miejscu wśród deweloperów w sprzedaży mieszkań we Wrocławiu. Wg danych raportu Grupy Emmerson 613 lokali sprzedanych przez Spółkę to najwyższa sprzedaż we Wrocławiu.