DODAJ

Wrocław z okna twojego domu

Artykuł sponsorowany
Wrocław
Wrocław z okna twojego
Mariusz Bartodziej
2017-07-27 14:42:16
Natura Bystrzycy, uroki nadodrzańśkiej zabudowy i zieleń w centrum miasta – zachwycające widoki z okien mieszkania wyróżniają osiedla Archicomu.

Wybierając mieszkanie, wiele osób kieruje się odległością od miejsca pracy, standardem wykonania, czy po prostu ceną. Bardzo istotny jest jednak jeszcze widok, który z okien będzie witał mieszkańców przy porannej kawie. Archicom przy projektowaniu swoich osiedli dba, by zawsze był on niebanalny.

Natura Bystrzycy

Słoneczne Stabłowice są najlepiej zagospodarowanym osiedlem w zachodniej części Wrocławia. Ta wieloetapowa inwestycja nieprzerwanie cieszy się zainteresowaniem wrocławian, m.in. z uwagi na naturalny charakter okolicy, który podziwiać mogą ze swojego balkonu. Zachwyca bez względu na porę roku.

fot. investphoto.pl


Mieszkańcy podziwiać mogą nie tylko piękno Bystrzycy. Ich uwagę przyciągnie również widok na przestrzeń osiedla, starannie projektowaną z każdym kolejnym jego etapie. Przydomowe ogródki i urokliwe alejki doskonale komponują się z otoczeniem.

fot. investphoto.pl


Zieleń w centrum Krzyków

Osiedle Róży Wiatrów, znajdujące się na Krzykach, łączy w sobie bliskość centrum miasta i zieloną przestrzeń. Widok z balkonu bądź tarasu stanowi doskonałą odskocznię od dnia pracy w zamkniętych przestrzeniach.

fot. investphoto.pl


Ta inwestycja Archicomu to również doskonałe miejsce do życia dla rodzin z dziećmi. Z okien widać osiedlowe boisko oraz plac zabaw, a niedaleko dalej znajduje się miejska przestrzeń do zabawy.

fot. investphoto.pl


Stare Miasto na wyciągnięcie ręki

Przyjemnie móc podziwiać ze swojego lokum serce miasta, tak jak mają okazję robić to mieszkańcy River Point. Kępa Mieszczańska to rejon, który nieustannie się rozwija i pięknieje z każdą kolejną inwestycją. Stare Miasto zachwyca nie tylko zabytkami, ale i nowoczesną zabudową.

fot. investphoto.pl


Należy wspomnieć również o widoku na Odrę z przyrzecznym bulwarem. Przy śniadaniu można ją podziwiać, by następnie zejść na dół i zrelaksować się tuż przy jej nurcie.

fot. investphoto.pl


Port pod twoim oknem

Olimpia Port znajduje się tuż nad kanałem żeglugowym. Mieszkańcy osiedla mogą nie tylko odprężać się, spoglądając na nurt wody, ale i spróbować swoich sił na kajakach. W obu przypadkach widok jest niespotykany.

Investphoto.pl


Tuż nad wodą rozciągają się tereny zielone, którym przyglądać się można z balkonów. Prowadzą one na Wyspę Opatowicką i do Lasu Strachocińskiego, czyli duże "wyspy zieleni". To doskonałe miejsca zarówno na aktywny wypoczynek (rower, bieganie), jak i rekreację podczas rodzinnego spaceru.

Investphoto.pl