DODAJ

Znajdź nieruchomość na miarę swoich potrzeb z InvestMap.pl

Wrocław
Znajdź nieruchomość na miarę
Kajtman
2013-02-25 23:52:32

Ogłoszenia nieruchomości to najnowszy dział uruchomiony przez serwis Investmap.pl, który pozwoli znaleźć inwestycję z rynku pierwotnego skrojoną na miarę indywidualnych potrzeb. Usługa będzie pomocna niezależnie od tego, czy szukasz własnego M, aby zamieszkać w nim z rodziną czy też zależy Ci na pomnażaniu swoich oszczędności poprzez ich lokowanie w jeden z najpewniejszych produktów na rynku. Zespół InvestMap.pl, pełniąc funkcję biura nieruchomości oraz doradcy biznesowego i kredytowego, wybierze oferty lokali, zgodne z Twoimi wytycznymi i to bez prowizji.


 


Investmap.pl wprowadza nową funkcjonalność zaczynając od ofert deweloperskich dostępnych na wrocławskim rynku nieruchomości.


 


- Mamy wieloletnie doświadczenie na rynku pierwotnym i postanowiliśmy udostępniać użytkownikom portalu możliwość przeglądania aktualnych ogłoszeń domów i mieszkań, a także zaoferować im profesjonalną pomoc przy wyborze nieruchomości, opartą nie tylko na wiedzy o danej inwestycji, ale również znajomości planów zagospodarowania przestrzennego okolicy, czy perspektyw jej rozwoju pod względem wszelkiego rodzaju infrastruktury – podkreśla Jan Augustynowski z InvestMap.pl.


 


Początkowo w bazie serwisu jest już około 1000 ogłoszeń mieszkań i domów. Listę rozpoczynają inwestycje firmy Archicom – oddane do użytku w styczniu 2013 roku pierwsze we Wrocławiu lofty – Lofty Platinum, a także osiedla – Stabłowicka 118, Olimpia Port, Cztery Pory Roku oraz apartamentowce Ogrody Hallera. Wśród ofert mieszkań we Wrocławiu możemy znaleźć także ogłoszenia takich inwestycji jak lofty Nowa Papiernia, mieszkania w 11 dwupiętrowych budynkach na osiedlu Willa Wrocław, Lokum Wojszyce, Lokum di Trevi oraz Ogrody Grabiszyńskie. Nie brakuje także propozycji domów jednorodzinnych, bliźniaków, szeregówek i mieszkań dalej od centrum Wrocławia, a w tym między innymi propozycji deweloperów Inkom, Inwestgrupy i Budnestu – osiedli Willa ToTu, Nowy Mędłów i Nadolice Młyn, a także lokali na osiedlach Parkowe we Wrocławiu i Leśne w Jelczu-Laskowicach czy inwestycji przy ulicach Sułowskiej oraz Zegarmistrzowskiej. Prowadzone są rozmowy z kolejnymi deweloperami.


 


Poruszanie się po dziale jest niezwykle proste. Wystarczy w wyszukiwarce podać typ nieruchomości, metraż, liczbę pomieszczeń i cenę, aby w szybki sposób zawęzić poszukiwania. Funkcjonalność zawiera również formularz kontaktowy oraz wykaz polecanych inwestycji.


 


Każde ogłoszenie zawiera szczegółowy opis nieruchomości od jej metrażu, ilości pokoi poprzez wizualizacje inwestycji i lokalu. Przy każdym ogłoszeniu znajduje się również formularz kontaktowy i dane kontaktowe osób, które udzielą dokładnych informacji na temat nieruchomości, którą dana osoba jest zainteresowana. Przewagą Investmap nad innymi biurami jest popularność portalu, gdzie każda powyższa inwestycja jest na bieżąco monitorowana licznymi fotorelacjami, informacjami, a nawet komentarzami deweloperów. Bez wychodzenia z domu klient może dowiedzieć się wszystkiego o wymarzonym mieszkaniu i przyszłości okolic, w których zamieszka.


 


Partnerami strategicznymi serwisu są Akcent Office i Bruder&Dyja Finanse.


 


- Akcent Office jest firmą o długoletniej tradycji, gdyż od 1997 roku nieprzerwanie zajmuje się pośrednictwem w obrocie nieruchomościami. Biorąc pod uwagę nasze doświadczenie na tym rynku z dużą przyjemnością rozpoczynamy wraz InvestMap wspólny projekt pośrednictwa w sprzedaży nieruchomości pochodzących z rynku pierwotnego. Oceniając dotychczasową działalność naszego partnera, który jest niewątpliwym liderem naszego regionu w propagowaniu informacji dotyczących szeroko pojętych inwestycji, jesteśmy przekonani, że to przedsięwzięcie będzie niewątpliwym sukcesem obu firm – podkreśla Kazimierz Grabkowski z Akcent Office.


 


Dział ogłoszeń znajduje się pod adresem: www.investmap.pl/ogloszenia/
InvestMap.pl jest portalem społecznościowym poświęconym inwestycjom infrastrukturalnym, komercyjnym, mieszkaniowym oraz publicznym, realizowanym na terenie całej Polski. Na działający od 2006 roku serwis składa się szeroka baza informacji, zdjęć, wizualizacji na temat projektów budowlanych m.in. hoteli, osiedli, autostrad, wieżowców itp. Sercem portalu jest forum użytkowników i miłośników budownictwa.