DODAJ

Kompleks Zachodnia II – nowa inwestycja na mapie miasta

Mieszkania i domy / Zielona Góra
Kompleks Zachodnia II –
Kajtman
2017-02-07 15:08:53
Developer Ekonbud-Fadom wprowadza na rynek nowy projekt. Kompleks Zachodnia II to kontynuacja nowoczesnego osiedla, w ramach której powstaną trzy budynki. Ulica Zbyszka Godlewskiego wzbogaci się łącznie o 330 mieszkań, komórkami lokatorskimi przypisane do każdego lokalu oraz podziemną halą garażową. Inwestycja zakończy się w drugiej połowie 2018 roku.

Kompleks Zachodnia II to inwestycja zlokalizowana w Zielonej Górze, w rejonie ulic Zachodniej i Wyszyńskiego, bezpośrednio przy ulicy Zbyszka Godlewskiego. Osiedle stanowi kontynuację projektu Kompleks Zachodnia, który z ogromnym sukcesem został zakończony w 2011 roku. – Duże zainteresowanie mieszkaniami w dobrze skomunikowanej z centrum lokalizacji skłoniło nas do prac związanych z kontynuacją projektu, obecnie powstają trzy nowe budynki – mówi Izabela Woźnica-Letka z zielonogórskiego biura sprzedaży Ekonbud-Fadom.

Nowe osiedle, Kompleks Zachodnia II, zakłada budowę trzech sześciokondygnacyjnych budynków, łącznie 330 lokali mieszkalnych. W ramach pierwszego z nich powstanie 126 mieszkań, drugi to 78, natomiast ostatni – 126 lokali. Dostępne są kawalerki, jak i mieszkania dwu-, trzy- i czteropokojowe z aneksem kuchennym. Metraż waha się od 38 do 91 mkw. Ceny rozpoczynają się od 3 850 zł/mkw. w przypadku mieszkań na parterze, natomiast 3 950 zł/mkw. to koszt własnego M na wyższej kondygnacji. Co istotne, w cenie mieszkania znajdują się komórki lokatorskie o powierzchni około 2 mkw. – Zdajemy sobie sprawę, że dodatkowa przestrzeń gospodarcza zawsze się przyda. Może ona pełnić rolę spiżarki lub też garażu dla rowerów czy innych sprzętów. Dlatego każde mieszkanie posiada własną komórkę lokatorską, za którą nie trzeba dodatkowo płacić – podkreśla Izabela Woźnica-Letka. Deweloper, Ekonbud-Fadom zadbał również o przestrzeń dla czterokołowych pojazdów. Na terenie inwestycji powstanie podziemna hala garażowa z otwartymi i zamkniętymi miejscami postojowymi. 

Osiedle jest bardzo dobrze skomunikowane z centrum miasta. W niedalekiej odległości znajdują się zarówno tereny zielone, jak i zaplecze edukacyjno-usługowe. W zaledwie kilka minut można dotrzeć do Parku Piastowskiego oraz przedszkola, szkoły podstawowej czy przychodni lekarskiej.