Awanse kadry zarządzającej w Skanska

Awanse kadry zarządzającej w Skanska

Kajtman
Kajtman
REKLAMA
Marcin Łapiński obejmuje stanowisko Vice President Commercial w Skanska w Rumunii, Bartosz Kalinowski nowym dyrektorem regionalnym w Skanska Property Poland.
Z początkiem stycznia 2013 r., Marcin Łapiński, dotychczasowy dyrektor regionalny w Skanska Property Poland, awansował na stanowisko Vice President Commercial w Skanska w Rumunii. W nowej roli Marcin Łapiński będzie odpowiadał za komercjalizację i rozwój projektów biurowych na nowym dla Skanska, perspektywicznym rynku rumuńskim. Marcin Łapiński jest związany ze Skanska od 2006 r. Wcześniej zdobywał doświadczenie zawodowe w Colliers International w zespole reprezentacji klienta. Posiada tytuł CCIM (Certified Commercial Investment Member). Jest absolwentem Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie.

 

REKLAMA

„Polska jest dziś największym rynkiem deweloperskim w sektorze nieruchomości biurowych w Europie Środkowo-Wschodniej. Mamy tutaj wielu doświadczonych menedżerów i chcemy, aby dzielili się swoją wiedzą i doświadczeniem w ramach Grupy Skanska. Jestem przekonany, że Marcin Łapiński jako Vice President Commercial Skanska Romania będzie miał ogromny wkład w rozwój firmy dzięki swoim kompetencjom i doświadczeniu, a także doskonałej znajomości rynku nieruchomości komercyjnych” – powiedział Nicklas Lindberg, prezes Skanska Commercial Development Europe.

Bartosz Kalinowski objął z początkiem 2013 r. funkcję dyrektora regionalnego w Skanska Property Poland, zastępując Marcina Łapińskiego. W tej roli odpowiada za kształtowanie strategii i rozwój inwestycji biurowych realizowanych w Łodzi, Krakowie, Wrocławiu i Katowicach. Bartosz Kalinowski rozpoczął pracę w Skanska Property Poland w 2008 r. jako Project Manager. Był zaangażowany w przygotowanie i realizację wielu projektów biurowych Skanska Property Poland, w tym Green Horizon w Łodzi, Green Towers i Dominikański we Wrocławiu oraz Silesia Business Park w Katowicach. Przed podjęciem pracy w Skanska, zajmował się projektowaniem i nadzorem budowlanym, a także zarządzaniem projektami. Bartosz Kalinowski jest absolwentem Politechniki Gdańskiej.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA