Bądź bezpieczny gdy obok jest budowa

Bądź bezpieczny gdy obok jest budowa

Kajtman
Kajtman
REKLAMA
Wrocławski deweloper Inkom S.A. uczy dzieci jak zachowywać się, by być bezpiecznym w okolicy budowy.
Wrocław to miasto dynamicznie rozwijające się. Budynki rosną tu jak grzyby po deszczu. Liczne budowy trwają we wszystkich dzielnicach. Mieszkańcy zdążyli się już przyzwyczaić do dźwigów i żurawi, które traktują jako część codziennego krajobrazu. 
Wykonawcy starają się zadbać o odpowiednie zabezpieczenie terenu swoich prac. Każdego dnia w bezpośrednim sąsiedztwie placów budowy przemieszcza się wielu ludzi. Przechodnie powinni być świadomi ewentualnych zagrożeń i znać zasady, które pomagają uniknąć niebezpieczeństwa. To bardzo ważne, zwłaszcza w przypadku najmłodszych. Budowa, mimo że ogrodzona wysokim płotem, dla małych dzieci bywa przerażająca, starsze kusi.
REKLAMA
Ważne jest, by dzieci były świadome tego, co się dzieje i co może się wydarzyć. Animacja stworzona przez Inkom edukuje w przyjazny, prosty sposób. Filmik zawiera informacje o możliwych zagrożeniach, uczy jak zachowywać się w sytuacjach potencjalnie niebezpiecznych i pokazuje jak bezpiecznie poruszać się w pobliżu budowy, gdzie jeżdżą ciężarówki i ciężkie maszyny.


Animacja powstała przy okazji warsztatów dotyczących bezpieczeństwa w pobliżu budowy, które Inkom organizował wraz ze Strażą Miejską w jednej w wrocławskich szkół podstawowych.
Źródło: materiały prasowe

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA