DataArt, firma zajmująca się doradztwem technologicznym, otworzyła biuro w ŁodziMateriały prasowe

DataArt, firma zajmująca się doradztwem technologicznym, otworzyła biuro w Łodzi

REKLAMA

Kolejna spółka z branży technologicznej stawia na Łódź. Tym razem jest to DataArt, firma zajmująca się doradztwem technologicznym na globalną skalę, otworzyła nowe biuro w budynku łódzkiej Starej Drukarni, przy ul. Gdańskiej 130 w dzielnicy Polesie. Oddział w Łodzi to czwarte biuro DataArt w Polsce.

Firma aktualnie działa w Lublinie, we Wrocławiu oraz w Krakowie współpracując łącznie z ponad 400 ekspertami. W ciągu najbliższych miesięcy w nowym łódzkim oddziale planuje zatrudnić 80 specjalistów z branży IT.

– Rozwijamy biuro, które ma być atrakcyjne dla wszystkich bez względu na preferowany model pracy; zarówno stacjonarny, hybrydowy lub zdalny. Chcemy pokazać, że DataArt to firma, w której można się rozwijać, w której pierwszą wartością jest człowiek, wreszcie jako firmę, w której po prostu chce się zostać – informuje Paweł Krasowki, Head of DataArt Łódź.

– Globalne zapotrzebowanie na usługi IT rośnie w niespotykanym tempie, stąd decyzja o rozszerzeniu działalności. Łódź ze względu na swój niebywały potencjał akademicki jak i dużą bazę rozwiniętego sektora IT jest bardzo atrakcyjnym miejscem do tworzenia nowego centrum R&D. Jesteśmy przekonani, że w krótkim czasie uda się nam w Łodzi zbudować organizację składającą się z 80 specjalistów IT – dodaje Paweł Krasowski.

REKLAMA

Nowy oddział powstał w biurowcu Stara Drukarnia, przy ul. Gdańskiej 130. Obecnie pracuje w nim pierwszych 20 ekspertów.

Materiały prasowe

DataArt prowadzi w Łodzi rekrutacje specjalistów przede wszystkim w technologiach: Java, JavaScript, .NET, Android, iOS, a także testerów oprogramowania oraz analityków biznesowych.

Nowi pracownicy będą mieli szanse współtworzyć oprogramowanie dla światowego lidera branży online supermarket services, a także innych globalnych marek.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA