Wrocławska firma IT wynajmuje całe piętro w katowickim Parku Technologicznym Ekoenergia – Woda – Bezpieczeństwo

Wrocławska firma IT wynajmuje całe piętro w katowickim Parku Technologicznym Ekoenergia – Woda – Bezpieczeństwo

Katowice
Kajtman
Kajtman
REKLAMA
Międzynarodowa firma doradcza Cushman & Wakefield reprezentowała software house CSHARK w transakcji najmu ponad 500 mkw. powierzchni biurowej w Parku Technologicznym Ekoenergia – Woda – Bezpieczeństwo w Katowicach. Właścicielem obiektu jest spółka Ekoenergia Silesia S.A.
CSHARK to software house z Wrocławia, posiadający oddziały w Katowicach i Bielsku-Białej. W ramach realizacji celów Parku Technologicznego Ekoenergia, CSHARK opracował i oferuje platformę technologiczną do zwiększania i zarządzania bezpieczeństwem w zakresie przetwarzania danych przemysłowych w czasie rzeczywistym oraz predykcji uszkodzeń i usterek w obiektach gospodarki wodnej, np. w oczyszczalniach ścieków. Firma ponadto specjalizuje się w dostarczaniu spersonalizowanych rozwiązań programistycznych w obszarze Przemysłu 4.0, AI, VR, AR, robotyki oraz FinTech i RegTech. CSHARK oferuje też usługi związane z doradztwem IT i outsourcingiem. Dzięki współpracy z irlandzką firmą Fenergo, tworzy i rozwija globalne rozwiązania dla największych podmiotów sektora bankowego i finansowego, w tym instytucji nadzorczych. Nowa siedziba w Katowicach będzie sprzyjać rozwojowi nowych inicjatyw firmy, zapewniając jednocześnie komfortowe warunki do obsługi już istniejących klientów. Pozwoli także na dynamiczniejszy rozwój dzięki intensywnej rekrutacji.
Wynajęcie nowej przestrzeni biurowej daje nam określone możliwości. Nie tylko reprezentacyjne, ale przede wszystkim organizacyjne i biznesowe. Aktualnie skupiamy się nie tylko na zapewnieniu dobrych warunków pracy, ale także na inicjatywach o których nie możemy jeszcze publicznie mówić, a które zdefiniują nadchodzące lata, wybiegając poza najbliższych 12 miesięcy. To ekscytujące móc obserwować dynamikę wzrostu firmy, wiedząc jakie mamy plany i w czym chcemy uczestniczyć. Cieszymy się z partnera takiego jak Park Technologiczny Ekoenergia; zapewnia nam możliwości adekwatne do naszych ambicji – mówi Radosław Szmit, VP Business Operations w CSHARK.
REKLAMA
Przygotowując strategię dla naszych klientów skupiamy się przede wszystkim na zapewnieniu możliwości ekspansji najemcy w danej lokalizacji. To szczególnie istotna kwestia w przypadku firm z branży IT, na których usługi popyt stale rośnie. CSHARK to firma, która bardzo dynamicznie się rozwija. Posiada już biura we Wrocławiu, gdzie zajmuje powierzchnię blisko 1 500 oraz 200 mkw. w Bielsku-Białej. W Katowicach natomiast, potroiła zajmowaną powierzchnię ze 115 do 512 mkw. i to w niecały rok – powiedział Jacek Dymek, negocjator w dziale powierzchni biurowych Cushman & Wakefield.
Źródło: materiały prasowe

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA