[śląskie] Sosnowiecki Park Naukowo-Technologiczny wita nowego lokatora i uruchamia wirtualne biuro

[śląskie] Sosnowiecki Park Naukowo-Technologiczny wita nowego lokatora i uruchamia wirtualne biuro

REKLAMA
Realnie i wirtualnie - na te dwa sposoby mogą zaistnieć przedsiębiorcy w Sosnowieckim Parku Naukowo-Technologicznym. W marcu do lokatorów budynku przy ul. Wojska Polskiego 8 w Sosnowcu dołączyła firma DGSoft Sp. z o.o., która tworzy dedykowane systemy oprogramowania. Tu działalność mogą rejestrować firmy, które chcą skorzystać z wirtualnego biura.
Do Sosnowieckiego Parku Naukowo-Technologicznego wprowadziło się już pięć innowacyjnych przedsiębiorstw. Pierwszymi najemcami pomieszczeń przy ul. Wojska Polskiego 8 są: NTI - firma zajmująca się automatyką przemysłową, Cadelan - przedsiębiorstwo projektujące podzespoły dla Audi, BMW, Mercedesa a nawet Porsche, GTW - firma zajmująca się hurtową sprzedażą węgla kamiennego, produkcją filmową oraz prowadzeniem domu mediowego oraz Soscar - przedsiębiorstwo wprowadzające na rynek energooszczędne technologie (dwupaliwowy system zasilania pojazdów ciężarowych i maszyn budowlanych oraz nowoczesne oświetlenie LED). Teraz do najemców dołączyłoDGSoft.

 

Przedsiębiorca wprowadza się realnie - DGSoft, czyli IT dedykowane przemysłowi


Od marca swoje biuro w Sosnowieckim Parku Naukowo-Technologicznym ma firma z branży IT - DGSoft Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo specjalizuje się w dedykowanych rozwiązaniach - tworzy systemy oprogramowania od podstaw, zgodnie z wymaganiami klienta. Głównymi odbiorcami usług DGSoft są duże przedsiębiorstwa produkcyjne działające m.in. w hutnictwie, metalurgii, przetwórstwie, górnictwie. Ale działalność DGSoft nie ogranicza się do tych branż.

 

- DGSoft tworzy przede wszystkim systemy wspomagające zarządzaniem takich komórek w przedsiębiorstwie, jak: kontrola jakości wraz z pełną integracją z laboratoriami - LIMS (Laboratory Information Management System), obsługa i planowanie produkcji oraz controlling. DGSoft oferuje dodatkowo wspomaganie zarządzania relacjami z klientem w odniesieniu do pełnej integracji z procesami produkcyjnymi w przedsiębiorstwie. To bardzo istotny element związany z innowacją przedsięwzięcia - przyznaje Szymon Odyjas z DGSoft.

 

Tworzone przez DGSoft systemy przetwarzania danych produkcji w czasie rzeczywistym nie tylko umożliwiają bieżące raportowanie, zmniejszają koszty i usprawniają proces produkcji, ale też pozwalają wyeliminować ludzkie błędy. Kreowane rozwiązania są kompleksowe i dostosowane do potrzeb klienta.


- Nasza firma nie ogranicza się tylko do wyprodukowania systemu i jego wdrożenia. Zapewniamy pełną obsługę w zakresie rozbudowy lub wymiany infrastruktury informatycznej z wykorzystaniem najnowszych technologii. Dostarczamy specjalistyczne urządzenia zgodnie z wymogami obowiązujących norm - przyznaje Szymon Odyjas.

 

W murach Sosnowieckiego Parku Naukowo-Technologicznego firma będzie rozbudowywać dział programistyczny oraz dział wdrożeniowy.

 

Przedsiębiorca wprowadza się wirtualnie - nowa usługa: e-biuro

 

Wirtualne biuro to usługa, która polega na outsourcingu obsługi biurowej bez konieczności fizycznej obecności firmy w danym miejscu. Jej zakres zależy od wyboru odpowiedniego pakietu zgodnie z indywidualnym zapotrzebowaniem. E-biuro jest świetnym rozwiązaniem dla przedsiębiorców, którzy prowadzą działalność w domu albo tych, którzy są w ciągłych rozjazdach. Przedsiębiorcy nie muszą już martwić się o pocztę. Mogą za to korzystać z prestiżu prowadzenia firmy pod adresem: ul. Wojska Polskiego 8, Sosnowiec.


- By wyjść naprzeciw oczekiwaniom przedsiębiorców, uruchomiliśmy nową usługę, która pozwala znacznie zredukować koszty związane w prowadzeniem biura - mówi Monika Zając, dyrektor Sosnowieckiego Parku Naukowo-Technologicznego. - Użytkownik wirtualnego biura nie musi fizycznie wynajmować lokalu i zatrudniać pracowników biurowych. E- biuro daje możliwość rejestracji firmy pod adresem Parku, odbioru korespondencji i przesłania informacji o oczekujących przesyłkach, a nawet ich skanu pod wskazany adres e-mail - tłumaczy dyrektor SPNT.

Tagi:

Komentarze (0)

Napisz komentarz

Najnowsze artykuły

Hotel Reymont w Łodzi zmieni się w butikowy Aiden by Best Western [WIZUALIZACJE]
Hotel Reymont położony jest w centrum Łodzi, przy ul. Legionów 81, w pobliżu Manufaktury - jednej z...
Ericsson zwiększy zatrudnienie w swoich centrach badań i rozwoju w Krakowie i Łodzi
Szwedzki koncern Ericsson zwiększa zatrudnienie w swoich centrach badań i rozwoju w Polsce, które zn...
NOYEN rozbudowuje swoją fabrykę w Lublinie i zwiększa produkcję
W najbliższych dniach rozpocznie się rozbudowa infrastruktury firmy NOYEN znajdującej się w Lublinie...
Chiński gigant inwestuje pod Wrocławiem
Chiński gigant z branży EMS zainwestuje 100 mln zł w rozbudowę swojego zakładu produkcyjnego na ter...
Tunel w ciągu Południowej Obwodnicy Warszawy gotowy. Kiedy nim pojedziemy? [FILM]
Roboty budowlane na ursynowskim odcinku drogi ekspresowej S2 węzeł Puławska - węzeł Warszawa Wilanów...
White Stone planuje wielką inwestycję na warszawskich Bielanach
Grupa White Stone zakupiła drugą część gruntów na Bielanach w sąsiedztwie Huty Warszawa, przy stacji...
Pierwsze symptomy ożywienia na wrocławskim rynku biurowym po II kwartale 2021 r.
Międzynarodowa firma doradcza Cushman & Wakefield podsumowała pierwsze półrocze 2021 roku na wrocław...
W Warszawie trwa budowa Varso Tower, najwyższego budynku w UE [FILM + ZDJĘCIA]
W centrum Warszawy przy ul. Chmielnej 73 trwa budowa Varso Tower, najwyższego budynku w Unii Europej...
Rosyjscy miliarderzy zainwestują kolejne miliony euro w budowę następnej fabryki na Dolnym Śląsku
Rosyjscy miliarderzy, właściciele koncernu Technonicol Corporation, największego w Rosji i Euro...
80 milionów euro i ponad 1000 miejsc pracy. Hiszpański Persan inwestuje pod Wrocławiem
Kolejna wielka inwestycja produkcyjna pod Wrocławiem. Hiszpańska firma Persan wybuduje we Wróblowica...