SprintBOX inwestuje we Wrocławiu. Wynajmuje 10 000 mkw. pow. magazynowej na Oporowie

SprintBOX inwestuje we Wrocławiu. Wynajmuje 10 000 mkw. pow. magazynowej na Oporowie

Wrocław
Orzech
Orzech
REKLAMA
SprintBOX to firma specjalizująca się w usługach składowania i czyszczenia pojemników wielokrotnego użycia. Wrocław stał się trzecim nowym oddziałem w Europie i pierwszym w Polsce otwartym w 2016 r. Wcześniej inwestor otworzył dwa oddziały w Niemczech: w Ulm-Langenau i Norymberdze. 
Firma otwierając oddział we Wrocławiu, zainwestowała łącznie 2,5 mln euro w nowe maszyny myjące, system transportowy, IT i infrastrukturę. 

Wrocławski oddział zlokalizowany jest na Oporowie, na ulicy Kwiatkowskiego w parku logistyczno-produkcyjnym Goodman Wroclaw IV LC, gdzie wynajęła aż 10 000 mkw. powierzchni. Zatrudnienie znajdzie kilkudziesięciu pracowników.

Oddział we Wrocławiu zajmować się będzie obsługą klientów różnych branż takich jak: automatowe czy wspierających przemysł, z którymi SprintBOX współpracuje już na terenie Niemiec.
REKLAMA
Pośrednikiem przy wynajęciu nieruchomości we Wrocławiu była wrocławska firma Verso Nieruchomości.

Goodman posiada w stolicy Dolnego Śląska cztery parki logistyczne z halami o łącznej powierzchni ok. ćwierć miliona mkw., w których swoje hale magazynowe i produkcyjne wynajmują m.in. tak znane we Wrocławiu firmy, jak: Whirlpool, Gestamp czy Amazon.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA