Trwa rekrutacja do Bama Companies w Polsce

Trwa rekrutacja do Bama Companies w Polsce

dolnośląskie
Kajtman
Kajtman
REKLAMA
Bama Companies znany producent wyrobów piekarniczych rozpoczął kolejny etap rekrutacji. W tej chwili poszukiwane są osoby na stanowiska Operatora Linii Produkcyjnej oraz Pakowacza do budowanej w Stanowicach koło Oławy pierwszej fabryki firmy w Europie.


Od początku roku Bama Companies prowadzi aktywną rekrutację do nowoczesnej fabryki budowanej w Stanowicach koło Oławy. W związku z zakończeniem kolejnego etapu budowy obecnie firma poszukuje osób na stanowiska Operatora Linii Produkcyjnej oraz Pakowacza. W procesie rekrutacji istotne są motywacja do pracy, świadomość specyfiki pracy w firmie z branży spożywczej oraz chęć podnoszenia własnych kwalifikacji. Szczegóły dotyczące wymagań i opisy stanowisk dostępne są w Internecie, m.in. w ogłoszeniach firmy zamieszczonych w portalu rekrutacyjnym pracuj.pl.Pierwsze etapy rekrutacji cieszyły się dużym zainteresowaniem ze strony mieszkańców Oławy i okolic, dlatego postanowiliśmy, że tym razem w procesie doboru członków zespołu będzie nas wspierać firma doradcza
mówi Dominika Obutelewicz-Mejor, Kierownik ds. Personalnych. Firma będzie odpowiedzialna za przeprowadzenie wstępnej selekcji wszystkich nadesłanych aplikacji, organizację pierwszych spotkań i udzielenie rekomendacji do dalszego etapu, jakim będą rozmowy z kierownictwem produkcji – dodaje.


Dzięki życzliwości Wójta Gminy Oława rozmowy kwalifikacyjne będą się odbywały w sali konferencyjnej Oławskiego Urzędu Gminy. Pierwsze spotkania planowane są już od 20-go marca.

REKLAMA

 

W fabryce Bama Europa produkowane będą mrożone wyroby piekarnicze. Realizacja inwestycji rozpoczęła się jesienią zeszłego roku. Obecnie zakończono kolejny etap na placu budowy: wykonano montaż konstrukcji i pokrycia dachu nad mroźnią, magazynem oraz częścią produkcyjną i techniczną. Trwa także szkolenie nowo zatrudnionych członków zespołu. Nowi pracownicy odpowiedzialni za organizację procesu produkcji oraz wdrożenie obowiązujących systemów jakości w zakładzie w Stanowicach wyjechali w marcu na szkolenia do fabryki firmy w Stanach Zjednoczonych.  Grupa poszerza wiedzę na temat specyfiki procesu technologicznego oraz zasad wdrożenia systemów gwarantujących bezpieczeństwo produktu. Z kolei w maju planowana jest wizyta amerykańskich przedstawicieli firmy w Polsce mające na celu wsparcie w uruchomieniu produkcji oraz wymianę wiedzy i najlepszych praktyk.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA