DODAJ

Dolny Śląsk: Domino postawiło na Bielawę. Trwa budowa centralnego magazynu logistycznego

Dolny Śląsk
Dolny Śląsk: Domino postawiło
Orzech
2018-08-03 19:48:12
Wiosną na terenie Bielawskiego Parku Przemysłowego w Bielawie ruszyła budowa centralnego magazynu logistycznego polskiej firmy Domino Polska z Dzierżoniowa.

Aktualnie widać już konstrukcję zewnętrzną, stanowiącą tak zwany szkielet obiektu pod montaż ścian i dachu. 

Budowany centralny magazyn logistyczny jest jedną z największych inwestycji w powiecie dzierżoniowskim w ostatnich latach. Jego powierzchnia liczyć będzie 10 500 mkw. Hala służyć będzie nie tylko właścicielowi hali, czyli firmie Domino, ale także innym podmiotom, w tym firmie spedycyjnej GLS.

Koszt inwestycji to kilkanaście milionów złotych. Dzięki niej powstanie docelowo ponad 100 nowych miejsc pracy. Całość prac powinna się zakończyć w marcu przyszłego roku.

O inwestorze:

Domino Polska jest wiodącym polskim dystrybutorem i producentem klamek oraz okuć drzwiowych. Firma produkuje również wizjery, zawiasy, zamki, gałki i odbojniki. Od 2010 roku Domino Polska jest właścicielem marki Wild Wood, oferującej szeroki wachlarz podłóg z drewna egzotycznego oraz podłóg laminowanych, a także sprzęt niezbędny do ich montażu, w tym m.in. listwy przypodłogowe i podłogowe.