Dolny Śląsk: W Karpaczu powstanie nowy kompleks wypoczynkowy Tre Monti Ski&Bike Resort

Dolny Śląsk: W Karpaczu powstanie nowy kompleks wypoczynkowy Tre Monti Ski&Bike Resort

Orzech
Orzech
REKLAMA
Kolejna duża inwestycja w Karpaczu. Spółka SP Capital wybuduje w tym dolnośląskim miasteczku nowy kompleks wypoczynkowy o nazwie Tre Monti Ski&Bike Resort. Projekt architektoniczny powstał we wrocławskiej pracowni projektowej Q2Studio.
materiały inwestora, Q2 Studio

Inwestycja przewiduje realizację blisko 130 apartamentów pensjonatowych. Wszystkie obiekty mieszkalne zostaną wyposażone w taras lub balkon, by zapewnić maksymalny komfort gości resortu. Kompleks będzie się składał z czterech obiektów o funkcji pensjonatu, które powstaną obok istniejących już, zabytkowych budynków.

Wszystkie budynki zostaną połączone łącznikami jednokondygnacyjnymi i będą posiadały trzy kondygnacje nadziemne oraz podziemne. W dwóch powstaną garaże, a w jednym z nich – pomieszczenia gospodarcze i techniczne. Na terenie jednego z pensjonatów przewidziano parterową restaurację z użytkowym tarasem. Zaprojektowano również tereny zielone, a także: bar i strefę SPA z częścią basenową, które mają pełnić funkcję rekreacyjną. 
materiały inwestora, Q2 Studio
Każdy z apartamentów posiadać będzie aneks kuchenny oraz indywidualne miejsce parkingowe. Do dyspozycji gości oddane zostaną: podgrzewany basen wewnętrzny, gabinety SPA, sauny, fitness oraz strefa dla dzieci z placami zabaw i bawialnią.
REKLAMA
materiały inwestora, Q2 Studio
Model biznesowy inwestycji opiera się na systemie condo. Inwestorzy zainteresowaniu kupnem apartamentów zawierają z operatorem umową najmu na okres 10 lat. Operator zapewnia stałą stopę zwrotu w skali roku, niezależną od obłożenia. Inwestorzy mają dodatkowo aż 30 dni pobytu właścicielskiego. Oznacza to, że w każdym roku trwania umowy, będzie mógł spędzić miesiąc w swoim apartamencie. Co ważne, za wszystkie remonty oraz wymianę mebli odpowiada operator, także jest to inwestycja niemal bezobsługowa.
Deweloperem inwestycji jest spółka celowa SP Capital Sp. z o.o. Sp.k. powiązana z doświadczonym i stabilnym deweloperem Spectrum Development Sp. z o.o. z Wrocławia.
Grupa Spectrum Development posiada 19 letnie doświadczenie w budowie mieszkań i budynków usługowych, magazynowych i handlowych na terenie Polski.
W najbliższym czasie, oprócz Tre Monti Ski&Bike Resort, planowane są budowy obiektów apartamentowych na własnych działkach w innych nadmorskich i górskich miejscowościach: Pobierowie, Mielnie, Juracie oraz Wiśle. Grupa Spectrum, skupia obecnie ponad 10 spółek o łącznym wpłaconym kapitale zakładowym przekraczającym 130 mln zł.
Operatorem Tre Monti Ski&Bike Resort jest spółka Wprost Nieruchomości. Firma posiada ponad 10-letnie doświadczenie, zdobyte we współpracy z największymi podmiotami operującymi w sektorze apartamentów hotelowych. Obecnie Wprost Nieruchomości odpowiada za komercjalizację oraz uruchomienie inwestycji, złożonych z blisko 500 lokali, z przeznaczeniem na wynajem. Firma skupia swoją działalność na rynkach największych miast w Polsce m.in. Warszawy i Wrocławia oraz najważniejszych kurortów turystycznych, jak Karpacz i Kołobrzeg.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA