Dwie duże, znane firmy dołączyły do grona najemców biurowca DL Tower w KatowicachDL Invest

Dwie duże, znane firmy dołączyły do grona najemców biurowca DL Tower w Katowicach

Orzech
Orzech
REKLAMA

Do grona najemców nowej inwestycji DL Invest w Katowicach, biurowca DL Tower przy ul. Korfantego 138 dołączyły dwie znane, duże firmy. Jest to znana na całym świecie japońska firma Canon oraz polska spółka NDI Oddział Południe.

Obie firmy zajęły łącznie kilkaset mkw. w biurowcu DL Tower w Katowicach. W nowym oddziale Canona oprócz powierzchni biurowych znalazł się także showroom dla partnerów biznesowych z regionu Polski południowej oraz centrum wsparcia technicznego.

Canon Inc., to japoński koncern, lider w technologii obrazowania, specjalizujący się w produktach optycznych oraz rozwiązaniach do profesjonalnego druku. Portfolio marki obejmuje aparaty fotograficzne, kamery, drukarki osobiste i biznesowe, skanery, plotery, oprogramowanie do zarządzania środowiskiem druku oraz urządzenia diagnostyki obrazowej. Canon oferuje także usługi biznesowe oraz konsulting.

NDI jest grupą kapitałową ze 100-procentowym polskim kapitałem. Na rynku jest obecna od 30 lat. Zatrudnia aktualnie już ponad 500 osób w całej Polsce. W skład Grupy wchodzą spółki operujące w następujących obszarach: budownictwo, nieruchomości, energetyka/gazownictwo i inwestycje/Partnerstwo Publiczno-Prywatne.

DL Invest
REKLAMA

DL Tower przy ul. Korfantego został oddany do użytku w 2022 roku i oferuje 17 tys. mkw. powierzchni biurowych oraz handlowych i usługowych. DL Invest Group, deweloper i właściciel projektu, planuje w tej lokalizacji budowę kolejnych nieruchomości, które poszerzą katowicką ofertę powierzchni biurowych, a także handlowych, usługowych i gastronomicznych. Planowany wielofunkcyjny kompleks ma mieć łączną powierzchnię ponad 45 tys. mkw.

DL Invest

– DL Tower wyróżnia z jednej strony miastotwórcza koncepcja, która zakładała możliwie dużą ilość komplementarnych względem siebie funkcji służących zarówno najemcom, jak i mieszkańcom okolicznych osiedli, a z drugiej wysoka jakość zapewniająca spełnienie potrzeb wymagających najemców biurowych – podkreśla Wirginia Leszczyńska, COO DL Invest Group.

Za projekt architektoniczny DL Tower odpowiedzialne było Ostrowscy Architekci Biuro Projektowe Sp. z o.o.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA