Echo Investment ma pozwolenie na użytkowanie dwóch nowych biurowców w kompleksie Fuzja w Łodzi Materiały prasowe

Echo Investment ma pozwolenie na użytkowanie dwóch nowych biurowców w kompleksie Fuzja w Łodzi

ZDJĘCIA
Orzech
Orzech
REKLAMA

Zakończyły się prace przy budowie dwóch biurowców w kompleksie wielofunkcyjnym Fuzja w Łodzi. Oba budynki Echo Investment S.A. uzyskały pozwolenie na użytkowanie.

Kolejny fragment miastotwórczej inwestycji Echo Investment S.A. ukończony. Biurowce w kompleksie mixed-use Fuzja to integralna część powstającej na tym pofabrycznym terenie przestrzeni miejskiej, która dzięki prowadzonej inwestycji ponownie zaczyna tętnić życiem. Dwa budynki biurowe – M4 i M4A - to łącznie ponad 19 tysięcy mkw. nowoczesnej przestrzeni zasilającej łódzki rynek biurowy.

Głównym najemcą biurowców obu oddanych do użytku biurowców jest łódzki zespół Fujitsu Poland Global Delivery Centre. Decyzja o konsolidacji i wybór nowej lokalizacji to kolejny krok w rozwoju firmy na terenie Łodzi.

– Przystępując do projektu utworzenia naszego nowego biura w Fuzji, chcieliśmy przede wszystkim zapewnić jak najwyższy komfort naszym pracownikom. Pandemia mocno wyznaczyła nam kierunek, w którym należało podążać. Nasze nowe biuro jest zaprojektowane tak, by stwarzało sprzyjające warunki zarówno do swobodnej, kreatywnej pracy, lecz przede wszystkim do spotkań zawodowych. Świetne zaplecze kuturalno-rekreacyjne wokół obiektu daje też dodatkową możliwość spotkań ze znajomymi po pracy. A to wszystko przypieczętowane jest niepowtarzalnym łódzkim klimatem, który uwielbiamy – mówi Aleksandra Durzyńska - Prochowska, dyrektor zarządzająca Fujitsu Polska GDC.

Materiały prasowe
REKLAMA

– Takie projekty, jak Fuzja umacniają pozycję Łodzi na gospodarczej mapie Polski i Europy. Pofabryczne imperium Scheiblera, kulturowa i historyczna spuścizna włókienniczej Łodzi, odzyskuje na naszych oczach blask. Nowo powstałe biurowce wkomponowują się nie tylko w zabytkowy charakter tego miejsca, ale także w biznesowy charakter Łodzi, która postrzegana jest jako otwarte i przyjazne przedsiębiorcom miejsce do prowadzenia swojego biznesu. Oferta dla branży usługowej to przede wszystkim atrakcyjne warunki zatrudnienia i życia w Łodzi, co wynika z faktu, iż konsekwentnie odmieniamy wizerunek miasta, które przez lata było postrzegane jako posiadające wielki potencjał wizualny oraz architektoniczny przy jednoczesnych widocznych niedostatkach co do stanu technicznego tkanki historycznej – mówi o inwestycji Hanna Zdanowska, Prezydent Miasta Łodzi.

Materiały prasowe

– Jesteśmy związani z Łodzią od ponad 20 lat. Dostrzegamy szereg zmian jakie dzieją się na naszych oczach - ale z czego jesteśmy szczególnie dumni – z naszym udziałem. Biznesowa mapa Polski wzbogaca się o kolejny, świetnie rokujący region. Łodź zmienia się zarówno wizualnie, jak i staje się ciekawym środowiskiem do rozwoju biznesu. Od początku 2022 roku dostarczyliśmy na łódzki rynek biurowy ponad 34 tys mkw. nowoczesnej i dopasowanej do potrzeb przestrzeni do pracy. Przy alei Piłsudskiego rozpoczął pracę biurowiec REACT, a w Fuzji biurowce M4 i M4A – informuje Katarzyna Kubicka, dyrektor regionalna w dziale biur Echo Investment.

Materiały prasowe

– Realizacja budynków biurowych w zabytkowym otoczeniu jakim jest Fuzja była wyzwaniem, jednak dzięki wspólnej pracy wielu zespołów osiągnęliśmy wspaniały efekt końcowy. Niezwykle cieszymy się, że w biurowce stały się nową siedzibą firmy Fujitsu. Jestem przekonana, że praca w tak wyjątkowym miejscu, jakim jest Fuzja będzie dla naszego najemcy komfortem i przyjemnością – dodaje Katarzyna Kubicka.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA