REKLAMA

Mayland Real Estate Sp. z o.o.

Artykuły o Mayland Real Estate Sp. z o.o.

Po blisko sześciu latach centrum handlowe Fort Wola w Warszawie zostanie ponownie otwarte [WIZUALIZACJE]
Centrum handlowe Fort Wola jest pierwszym obiektem w Polsce, który został wyłączony z użytkowania aż na blisko 6 lat. Trwające ponad pół roku prace budowlane pozwoliły stworzyć większą przestrzeń dla sklepów i usług. Nowy Fort Wola to dwupoziomowe centrum handlowe, w którego wnętrzach przewidziano miejsce dla 72 sklepów oraz lokali usługowych. Parking zewnętrzny i wewnętrzny zapewnia niemal 900 stanowisk do parkowania. Nowy Fort Wola to projekt przebudowy zakładający przekształcenie istniejącego centrum handlowego I generacji w wygodne miejsce codziennych zakupów. Otwarcie centrum handlowego zaplanowano na czwartek, 16 lutego 2023 roku.
Zmodernizowane centrum handlowe Fort Wola w Warszawie zostanie otwarte w lutym 2023 roku
Prace budowlane dobiegają końca. Pierwsi najemcy dokonali odbiorów technicznych lokali i przystąpili do prac aranżacyjnych. Prace budowlane nad nowym kształtem galerii Fort Wola rozpoczęły się w czerwcu i pierwotnie miały zostać zakończone w listopadzie br.
Otwarcie Nowego Fortu Wola w Warszawie jeszcze w tym roku
W połowie czerwca spółka CBRE GWS, będąca generalnym wykonawcą prac w Forcie Wola przy ul. Połczyńskiej w Warszawie ruszyła z pracami budowlanymi na obiekcie. Kolejnym etapem jest rozpoczęcie prac przez głównego najemcę. Z końcem lipca Kaufland ruszył z pracami, mającymi na celu przygotowanie sklepu do otwarcia.
LPP otworzy trzy sklepy w Forcie Wola w Warszawie
Grupa LPP otworzy trzy sklepy w zmodernizowanym Forcie Wola. Klienci tego jednego z największych centrów handlowych w Warszawie będą mieli możliwość skorzystania z oferty marek Sinsay, House oraz Cropp.
Ruszyła przebudowa centrum handlowego Fort Wola w Warszawie
Inwestor, Mayland Real Estate wybrał generalnego wykonawcę przebudowy centrum handlowego Fort Wola w Warszawie. Została nim firma CBRE GWS, która gwarantuje, że pierwsi klienci zrobią zakupy w nowym centrum jeszcze w tym roku. Prace ruszyły w połowie czerwca i będą trwały kilka najbliższych miesięcy.
Przebudowa Fortu Wola w Warszawie przebiega zgodnie z planem. Otwarcie jeszcze w tym roku
Przebudowa jednego z największych centrów handlowych w Warszawie – Fortu Wola, przebiega zgodnie z planem. Właściciel obiektu, Mayland Real Estate planuje jego otwarcie jeszcze w tym roku, przed świętami Bożego Narodzenia. Komercjalizacja dobiega końca, podpisywane są ostatnie umowy. Zostało jeszcze kilka niewielkich lokali.
W zmodernizowanym Forcie Wola pojawi się Half Price i CCC. Otwarcie w czwartym kwartale 2022 r.
Komercjalizacja modernizowanego Fortu Wola dobiega końca. Na najemców czekają już ostatnie wolne lokale. Właściciel obiektu, spółka Mayland Real Estate, potwierdza otwarcie obiektu przy ulicy Połczyńskiej w Warszawie w czwartym kwartale 2022 r.
Wojna w Ukrainie opóźni otwarcie Fortu Wola w Warszawie?
Rynek handlowy w Polsce jeszcze nie pozbierał się do końca po pandemii CoVid-19, a teraz dodatkowo musi się zmagać z problemami związanymi z wybuchem i trwającą już miesiąc wojną w Ukrainie. Z tych też powodów niemal wszystkie duże inwestycje handlowe wyhamowały, a banki bardzo ostrożnie podchodzą do finansowania tego typu przedsięwzięć.
Nowy Fort Wola z ośmioma nowymi najemcami
Właściciel Nowego Fortu Wola, firma Mayland podpisała właśnie umowy z ośmioma nowymi najemcami. Głów...
Kaufland głównym operatorem spożywczym w Nowym Forcie Wola w Warszawie
Mayland, deweloper i zarządca dużych obiektów handlowych w Polsce przyspiesza prace nad komercjaliza...
REKLAMA