Francuska firma Armatis stawia na GdańskMateriały prasowe

Francuska firma Armatis stawia na Gdańsk

Orzech
Orzech
Wave
adresGdańsk, Grunwaldzka 347
inwestorSkanska Property Poland Sp. z o.o.
projektantMedusa Group
REKLAMA

Kolejna duża, zagraniczna firma stawia na Gdańsk. Francuski Armatis otworzył nowy oddział w Gdańsku i planuje zwiększyć zatrudnienie. W ciągu najbliższych 2-3 lat firma chce zatrudnić w nowej lokalizacji ponad 250 pracowników.

Armatis to firma wywodząca się z Francji, która od ponad 30 lat tworzy rozwiązania outsourcingowe dla przedsiębiorstw. Dotyczą one wielokanałowego wsparcia klienta, sprzedaży, helpdesku oraz innych rozwiązań B2C i B2B, które są dostarczane w ponad 14 językach. Armatis realizuje projekty dla znanych marek z takich sektorów, jak bankowość, turystyka, e-commerce, media i telekomunikacja.

Armatis już wcześniej był aktywny na rynku pracy w Trójmieście, rekrutując pracowników do projektów zdalnych. Nowe stacjonarne biuro umożliwi firmie pełne otwarcie się na lokalny rynek i zwiększenie zatrudnienia. Nowe biuro mieści się w jednej z najbardziej popularnych obecnie dzielnic Gdańska, czyli w Oliwie. Na siedzibę gdańskiego oddziału Francuzi wybrali kompleks biurowy Wave przy ul. Grunwaldzkiej 347, należący do Skanska Property Poland Sp. z o.o.

– W Gdańsku będziemy stopniowo wprowadzać cały zakres oferowanych przez nas usług. Zaczynamy od wdrożenia projektów multilingualnych, które były już realizowane poprzednio w innych lokalizacjach. W drugiej połowie marca rozpoczęliśmy proces treningowy pierwszych pracowników z Trójmiasta dla jednego z naszych kluczowych projektów. Nasze wrażenia są bardzo dobre, bo nowo utworzone zespoły doskonale odnalazły się w naszej organizacji, więc stopniowo planujemy rozbudowywać zespół. Uroczyste otwarcie nowego oddziału planujemy na drugą połowę bieżącego roku – mówi Krzysztof Lewiński, dyrektor krajowy Armatis Polska.

Skanska Property Poland / Medusa Group
Skanska Property Poland / Medusa Group
REKLAMA

Armatis zatrudnia obecnie ok. 1,8 tys. pracowników i współpracowników w 7 biurach w Polsce. Oprócz Gdańska, są to także Bielsko-Biała, Katowice, Kraków, Katowice, Stalowa Wola i Warszawa.

– Oferujemy możliwość pracy zarówno dla doświadczonych specjalistów, jak i osób stawiających pierwsze kroki na rynku pracy. Mogą oni liczyć na profesjonalne szkolenia wstępne przygotowujące do pracy, które dają bogatą wiedzę z obszaru obsługi klienta i sprzedaży, a także szkolenia rozwojowe w trakcie zatrudnienia. Zaletą pracy w naszej firmie jest też klarowna ścieżka kariery, konkurencyjne wynagrodzenie oraz dodatkowe premie uzależnione od realizacji wyników, a także szereg benefitów pozapłacowych. Jest także możliwość pracy zdalnej w tym trybie pracuje aktualnie 30% naszych ludzi, którzy preferują tę formę pracy – wylicza Krzysztof Lewiński, dyrektor krajowy Armatis Polska.

Skanska Property Poland / Medusa Group
Skanska Property Poland / Medusa Group
Skanska Property Poland / Medusa Group

Kompleks biurowy Wave to pierwszy projekt spółki Skanska Property Poland w Gdańsku. Dostarczy łącznie ok. 48 000 mkw. nowoczesnej powierzchni. Projekt biurowy Skanska powstaje przy al. Grunwaldzkiej 343/345 – w centrum biznesowym w Gdańsku Oliwie. W ramach inwestycji Skanska wybuduje dwa 14-kondygnacyjne biurowce o wysokości 55 m i dwa poziomy garażu podziemnego.

Projekt architektoniczny przygotowała znana polska pracownia Medusa Group.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA