Grupa Górskie Resorty zakończyła trzeci etap budowy kompleksu Forest Park Resort & SPA w Świeradowie-Zdroju, w województwie dolnośląskim. Do dyspozycji gości oddano nowy budynek z 109 apartamentami oraz centrum konferencyjno-bankietowym na 500 osób. Cały resort liczy już pięć budynków, oferujących łącznie około 450 pokoi i apartamentów, w tym 4‑gwiazdkowy hotel inspirowany stylem Gór Izerskich.
Multimedialne atrakcje – pierwszy taki aquapark w Polsce
Forest Park wyróżnia się innowacyjnymi rozwiązaniami. Największą atrakcją jest pierwszy w Polsce multimedialny hotelowy aquapark, w którym zabawa w wodzie i aktywności sportowe łączą się z widowiskową technologią ekranów LED. Goście mogą uczestniczyć w spektaklach i pokazach organizowanych cyklicznie przez hotel.
Dodatkowo działa Lumina – Multimedialne Centrum Rozrywki, przygotowane z myślą o dzieciach i rodzicach. To przestrzeń immersyjna, edukacyjna i rozrywkowa, pozwalająca odkrywać wirtualne światy.
Udogodnienia dla gości
Kompleks oferuje szeroką gamę atrakcji:
• przestronny Kids Club,
• rozbudowany Game Room z automatami zręcznościowymi,
• całodobową siłownię,
• zewnętrzny basen z widokiem na góry,
• plac zabaw na świeżym powietrzu.
Dopełnieniem oferty jest bogata gastronomia – Restauracja Izerska, Lobby Bar i Pool Bar – oraz autorska strefa Forest SPA.
Etapy realizacji inwestycji
Etap I (styczeń): trzy budynki z 220 apartamentami, restauracja, strefa spa & wellness z basenem zewnętrznym.
Etap II (lato): budynek z multimedialnym aquaparkiem, przestrzenią Lumina, siłownią, Kids Clubem, Game Roomem i 113 apartamentami.
Etap III (zima): kolejny budynek z 109 apartamentami i centrum konferencyjno-bankietowym na 500 osób.
Etap IV (2026): ostatni budynek, który zakończy realizację całego kompleksu.
Górskie Resorty – dynamiczny rozwój
Grupa Górskie Resorty realizuje równolegle inne projekty:
• The View Mountain w Szklarskiej Porębie – hotel z centrum konferencyjnym na blisko 1000 osób,
• Linea Mare w Kołobrzegu – nadmorski kompleks hotelowy.
Sprzedaż pokoi i apartamentów odbywa się w formule Górskie Invest – zmodyfikowanym systemie condo.






![Dolny Śląsk: Po 50 latach pociągi wrócą do Srebrnej Góry - trwa rewitalizacja linii kolejowej nr 318 [FILM]](https://investmap.pl/_i/image/149/21/80789_100x70.jpg)
![Powstaje nowy most w zniszczonych przez powódź Głuchołazach, w woj. opolskim [FILM+WIZUALIZACJE]](https://investmap.pl/_i/image/143/15/80783_100x70.jpg)
![Powstaje kolejny odcinek drogi ekspresowej S1 w woj. śląskim [FILMY]](https://investmap.pl/_i/gallery/71/71/659015_100x70.jpg)
![Była kopalnia – będzie kolej. Centrum Serwisowe Kolei Śląskich powstanie w Gliwicach [FILM]](https://investmap.pl/_i/image/135/7/80775_100x70.jpg)

![Przystanek kolejowy Warszawa Ursus Północny przechodzi kompleksową modernizację [FILM]](https://investmap.pl/_i/image/132/4/80772_100x70.jpg)


![W Rzeszowie trwa budowa nowego, wielkiego kompleksu apartamentowego [FILM+WIZUALIZACJE]](https://investmap.pl/_i/gallery/26/26/686618_100x70.jpg)


![Leroy Merlin wynajmuje powierzchnię w kompleksie biurowym Forest w Warszawie [ZDJĘCIA]](https://investmap.pl/_i/image/173/45/51117_100x70.jpeg)
![W Świeradowie-Zdroju ma powstać pierwszy w Polsce pięciogwiazdkowy hotel dedykowany triathlonistom [WIZUALIZACJE]](https://investmap.pl/_i/image/54/54/51510_100x70.jpeg)
![W Warszawie trwa budowa kompleksu biurowego Forest. Najwyższy budynek ma już ponad 70 metrów [ZDJĘCIA]](https://investmap.pl/_i/image/207/79/50895_100x70.jpeg)

![[Kraków] Krakowski Enterprise Park powiększa się. Będzie III etap.](https://investmap.pl/_i/image/170/42/1450_100x70.jpg)

![[Katowice] Układanie czwartego "Tiramisu" na starcie](https://investmap.pl/_i/image/144/16/35984_100x70.jpg)
![[Gdańsk] Pomerania Office Park – elewacja biurowca Zefir gotowa!](https://investmap.pl/_i/image/5/5/22789_100x70.jpg)