[Wrocław] Kolejka linowa przez Odrę

[Wrocław] Kolejka linowa przez Odrę

Wrocław/Plac Grunwaldzki
REKLAMA
Napisz komentarz
Orzech
13 osób zostało uwięzionych w wagonikach Polinki, które zatrzymały się nad Odrą, w drodze pomiędzy głównym kampusem Politechniki Wrocławskiej na Wybrzeżu Stanisława Wyspiańskiego a Geocentrum przy ul. Na Grobli. Z powodu awarii kolejka linowa będzie nieczynna do odwołania.

Czytaj więcej: http://www.gazetawroclawska.pl/wiadomosci/a/awaria-polinki-ludzie-uwiezieni-w-wagonikach-zdjecia,11665750/
R77
Polinka, czyli kolejka linowa Politechniki Wrocławskiej nie kursuje. Od 24 do 27 grudnia oraz od 31 grudnia do 1 stycznia, z okazji świątecznej i noworocznej przerwy, nie pojedziemy kolejką linową. Polinka zostanie uruchomiona 2 stycznia.


Orzech
W okresie wakacyjnym obowiązywał będzie zmieniony rozkład jazdy politechnicznej kolei linowej. W innych godzinach „Polinka” będzie kursowała do końca września 2016 r.
http://www.radiowroclaw.pl/articles/view/55694/Zmiany-w-rozkladzie-jazdy-polinki-1
R77
Niemieccy goście w Polince. Chcą zbudować u siebie podobną

http://www.pryzmat.pwr.edu.pl/wiadomosci/1498
R77
Politechnika zapowiada konserwację kolejki.Władze uczelnii informują, że od 5 lutego 2016 r. Kolej Linowa „Polinka” będzie nieczynna. Przerwa w kursowaniu wynika z konieczności przeprowadzenia okresowych prac serwisowo-konserwacyjnych.Utrudnienia potrwają do 19 lutego.
Żrodło: Polskie Radio Wrocław
R77
W Boże Narodzenie oraz po Nowym Roku i w Trzech Króli kolejka linowa nad Odrą nie będzie kursowała.
http://www.wroclaw.pl/polinka-nie-kursuje-w-swieta-i-po-nowym-roku
REKLAMA