[Wrocław] Lofty "Platinum"

[Wrocław] Lofty "Platinum"

Mieszkania/Wrocław/Stare Miasto/Szczepin
REKLAMA

O inwestycji [Wrocław] Lofty "Platinum"

Na fali boomu mieszkaniowego do Wrocławia z zachodniej Europy zawitała moda na lofty, czyli mieszkania w starych, zrewitalizowanych zabudowaniach industrialnych np. browarach, fabrykach. Do ich budowy przymierzało się kilku wrocławskich oraz zagranicznych deweloperów, jednak wszystko wskazuje, że jako pierwsze na rynku pojawią się te zaprojektowane i wybudowane przez wrocławskiego dewelopera Archicom. Jako pierwsi prezentujemy Państwu wizualizację tego kompleksu.

W ostatnich dwóch latach pojawiły się wstępne koncepcje inwestycji tego typu m.in. w budynkach piekarni Mamut przy ulicy Sienkiewicza oraz zabudowaniach przy ulicy Św. Antoniego należących do funduszu Verity Development. Jednak wszystko wskazuje na to, że jako pierwsze nowych mieszkańców przyjmą lofty należące do znanego wrocławskiego dewelopera Archicomu. Znajdą się one w zrewitalizowanych wnętrzach budynku przy ulicy Inowrocławskiej, w którym kiedyś mieściła się spółdzielnia pracy Tricot. Jak na razie wewnątrz obiektu trwają prace adaptacyjne, a kompleksowa oferta zostanie zaprezentowana w późniejszym terminie.

Opinie o [Wrocław] Lofty "Platinum"

Napisz komentarz
Jakub Zazula
0
Zaloguj aby dodać komentarz
Archicom S.A.

Zapraszamy Państwa do Klubu Klienta Zadomowieni!Program to bogata oferta rabatów do 30% na produkty i usługi związane z urządzaniem i aranżacją mieszkania oraz zniżki na kulturę, rekreację, rozrywkę w mieście. Pozyskaliśmy ponad 60 partnerów, a niemal 500 mieszkańców już aktywnie korzysta z dedykowanej oferty naszych Partnerów. Więcej na zadomowieni.pl
0
Zaloguj aby dodać komentarz
Orzech
http://www.tuwroclaw.com/fotogaleria,ot ... -2661.html


Gratulacje!!!
0
Zaloguj aby dodać komentarz
REKLAMA