DODAJ

Lofty "Platinum"

[Wrocław] Lofty "Platinum" 2275[Wrocław] Lofty "Platinum" 62056[Wrocław] Lofty "Platinum" 31024
[Wrocław] Lofty "Platinum" 290985[Wrocław] Lofty "Platinum" 290984[Wrocław] Lofty "Platinum" 290983[Wrocław] Lofty "Platinum" 290982
Na fali boomu mieszkaniowego do Wrocławia z zachodniej Europy zawitała moda na lofty, czyli mieszkania w starych, zrewitalizowanych zabudowaniach industrialnych np. browarach, fabrykach. Do ich budowy przymierzało się kilku wrocławskich oraz zagranicznych deweloperów, jednak wszystko wskazuje, że jako pierwsze na rynku pojawią się te zaprojektowane i wybudowane przez wrocławskiego dewelopera Archicom. Jako pierwsi prezentujemy Państwu wizualizację tego kompleksu.

W ostatnich dwóch latach pojawiły się wstępne koncepcje inwestycji tego typu m.in. w budynkach piekarni Mamut przy ulicy Sienkiewicza oraz zabudowaniach przy ulicy Św. Antoniego należących do funduszu Verity Development. Jednak wszystko wskazuje na to, że jako pierwsze nowych mieszkańców przyjmą lofty należące do znanego wrocławskiego dewelopera Archicomu. Znajdą się one w zrewitalizowanych wnętrzach budynku przy ulicy Inowrocławskiej, w którym kiedyś mieściła się spółdzielnia pracy Tricot. Jak na razie wewnątrz obiektu trwają prace adaptacyjne, a kompleksowa oferta zostanie zaprezentowana w późniejszym terminie.
Szczegóły - [Wrocław] Lofty "Platinum"
inwestorArchicom S.A.
wykonawcaArkop Deweloper
projektantArchicom S.A.
deweloper
Archicom S.A. 09.08.2017, godz. 09:51

Zapraszamy Państwa do Klubu Klienta Zadomowieni!Program to bogata oferta rabatów do 30% na produkty i usługi związane z urządzaniem i aranżacją mieszkania oraz zniżki na kulturę, rekreację, rozrywkę w mieście. Pozyskaliśmy ponad 60 partnerów, a niemal 500 mieszkańców już aktywnie korzysta z dedykowanej oferty naszych Partnerów. Więcej na zadomowieni.pl
odpowiedz
InvestPhoto.pl 10.10.2016, godz. 13:26
odpowiedz
Orzech 03.10.2013, godz. 11:12
odpowiedz
Jan Augustynowski 02.10.2013, godz. 11:02
Brawo!
odpowiedz
styllovy 02.10.2013, godz. 07:48
http://wroclaw.gazeta.pl/wroclaw/56,953 ... ek,,4.html
Na najlepszy budynek mieszkalny wybrano Lofty Platinum we Wrocławiu przy ul. Inowrocławskiej, których inwestorem i projektantem był Archicom (główny architekt: Dorota Jarodzka-Śródka), a wykonawcą firma Arkop.
odpowiedz
deweloper
Archicom S.A. 25.09.2013, godz. 11:44
Lofty Platinum zdobyły I miejsce w X edycji konkursu Dolnośląska Budowa Roku 2012!!!


86719_1000x.jpg
odpowiedz
Jan Augustynowski 21.06.2013, godz. 19:07
Same grubasy! :)
odpowiedz
deweloper
Archicom S.A. 21.06.2013, godz. 14:37
odpowiedz
deweloper
Archicom S.A. 27.05.2013, godz. 09:41
Zapraszamy na wirtualny spacer po Loftach:

http://rynekpierwotny.com/mieszkania/do ... ny-spacer/
odpowiedz
deweloper
Archicom S.A. 17.04.2013, godz. 08:28
kasama, ze względu na ciężar merytoryczny dyskusji poprosiliśmy o komentarz ekspercki jednego z inżynierów Grupy Archicom.

"1. Potwierdzamy, że warstwa gr. 1 cm, opisana na przesłanym rysunku jako poz. nr 5, wykonana z dwóch warstw gr. 5 mm poliuretanu spienionego Gold Foam pełni rolę dylatacji akustycznej, oddzielając falę akustyczną poprzeczną od konstrukcji budynku - płyty stropowej i ścian. Jej skuteczność zapewnia wywiniecie tej warstwy na ściany. Taki układ izolacji akustycznej (wraz z warstwą dociskową), w przyjętej nomenklaturze, nazywamy podłogą pływającą.
2. Jednak krytykowane przez Pana rozwiązanie nie jest jedynym elementem zapewniającym izolację akustyczną, w Loftach Platinum. Zaletą zastosowanego przez nas rozwiązania jest to, że oprócz izolacji wyszczególnionej w pnk 1 naszej wypowiedzi, całość projektowanej izolacji akustycznej (przed falą dźwiękową poprzeczną i podłużną) zapewniają wszystkie warstwy posadzki zaprojektowanego stropu (poz. 2 do 6 w przekazanym opisie). Projekt ten w pełni spełnia również zalecenia podane w przywoływanych przez Pana artykułach, podnoszących zalety podłóg warstwowych. Przy czym już na wstępie informuje się, że podłogi pływające (PP) – izolują strop od dźwięków powietrznych i uderzeniowych (fala akustyczna podłużna i poprzeczna). Zastosowane rozwiązanie projektowe podłogi pływającej i izolacji z 2 x maty z poliuretanu spienionego jest dopuszczone przez ITB .
3. Przywoływana przez Pana i kwestionowana jako izolacja akustyczna warstwa styropianu o gr. 2 – 6 cm (poz. 4 według dokumentacji) stanowi warstwę wyrównawcza i wypełniającą przestrzeń, w której układane są instalacje. Pełni ona również rolę dodatkowej izolacji akustycznej.
4. Na izolacyjność akustyczna podłogi ma wpływ również warstwa wykończeniowa (poz. 1 w przekazanym opisie), która zostaje ułożona przez właściciela we własnym zakresie. Wiele zależy od sposobu ułożenia paneli (bez mostków akustycznych i na odpowiednim podkładzie tłumiącym). W przywoływanej przez Pana literaturze mówi się np. o zaletach wykładziny dywanowej.
5. Nie widzimy żadnego uzasadnionego powodu, aby uznać nasze rozwiązania konstrukcyjne zastosowane na obiekcie Lofty Platinum za oszczędne, a zwłaszcza – jak Pan pisze - w zakresie stolarki okiennej czy podłóg (patrz wyżej)."

Jeśli nie wyczerpuje to wątpliwości, zapraszamy do bezpośredniego kontaktu. Chętnie zaaranżujemy spotkanie z Dyrektorem ds. Jakości, który poprowadzi temat aż do pełnego wyjaśnienia poruszanych kwestii.
odpowiedz
Jesteś deweloperem? Dodaj bezpłatnie inwestycję.
+ Dodaj inwestycję