Zielona Toskania

Zielona Toskania

Mieszkania/Wrocław/Krzyki/Jagodno/Buforowa
REKLAMA
inwestorMurapol S.A.
projektantMurapol Architects Drive S.A.
realizacjaIV kw. 2021
wykonawcaMurapol S.A.

O inwestycji Zielona Toskania

Osiedle Zielona Toskania położone jest przy ulicy Buforowej we Wrocławiu. Inwestycja cechuje się bliskim dostępem do zieleni miejskiej. Murapol stworzy trzy 5-piętrowe budynki, które w sumie pomieszczą 315 rozkładowych mieszkań. W ofercie dostępne są lokale 1-, 2-, 3- i 4-pokojowe w metrażach od 25 do 56 mkw. Każde z mieszkań położone na wyższych piętrach, będzie posiadać przestronny balkon natomiast na parterze, przewidziano zielone tarasy. 
Lokale cechują się niezwykłą przestronnością. Dzięki przemyślanej koncepcji architektonicznej, każde z mieszkań będzie doskonale doświetlone słonecznym światłem. 
Dla zmotoryzowanych mieszkańców osiedla Zielona Toskania zaplanowano miejsca postojowe zarówno w garażu podziemnym, jak i na parkingu zewnętrznym. Jednym z udogodnień jest cichobieżna winda, która znacznie ułatwi poruszanie się po piętrach budynku. Dodatkowo przyszli mieszkańcy będą mogli cieszyć się dostępem do szybkiego internetu – do osiedla zostanie poprowadzony światłowód. Przyszli mieszkańcy docenią fakt, iż w niedalekim sąsiedztwie osiedla znajduje się Park Brochowski, w którym można aktywnie spędzać wolny czas. W okolicy osiedla Zielona Toskania położone są przystanki autobusowe. Kursują tam 3 linie, które umożliwiają dojazd do każdego miejsca we Wrocławiu. 10 minut drogi dzieli przyszłych mieszkańców od centr handlowych tj. Ferio Gaj, Arkady Wrocławskie czy Sky Tower. 
Dodatkowo każdy z mieszkańców ma okazję do skorzystania z opcji smart "Murapol Appartme", która umożliwia sterowanie lokalem z dowolnego miejsca na Ziemi. Deweloper przewidział także pakiet antysmogowy – system zaawansowanych filtrów, których zadaniem jest powstrzymanie niebezpiecznych pyłów. 
Termin zakończenia budowy:
budynek 1 – II kw. 2021 r., budynek 2 – IV kw. 2021 r., budynek 3 – III kw. 2021 r.
Murapol istnieje na rynku od 2001 roku. W ciągu całej swojej historii zrealizował 65 inwestycji, przekazał niemal 16 tys. mieszkań. Inwestycje dewelopera dostępne są w 15 miastach w Polsce.

Opinie o Zielona Toskania

Napisz komentarz
Komentarz do inwestycji Zielona Toskania
Jakub Zazula
0
Zaloguj aby dodać komentarz
Komentarz do inwestycji Zielona Toskania
Jakub Zazula
0
Zaloguj aby dodać komentarz
Komentarz do inwestycji Zielona Toskania
Jakub Zazula
0
Zaloguj aby dodać komentarz
REKLAMA