Rusza Mieszkaniowy Black Week w Grupie Murapol. Kup mieszkanie i oszczędź blisko 50 tys. złźródło: Materiały inwestora

Rusza Mieszkaniowy Black Week w Grupie Murapol. Kup mieszkanie i oszczędź blisko 50 tys. zł

https://img.investmap.pl/user/2/232396_%s.jpg
Murapol S.A.
REKLAMA
Grupa Murapol wytypowała 200 mieszkań w całej Polsce, które oferuje w promocji z okazji Black Week. Część z nich deweloper połączył w pakiety z miejscami postojowymi i/lub systemem smart home w wersji premium. W puli znalazły się również lokale we wrocławskich inwestycjach dewelopera – Murapol Zielona Toskania i Murapol Zielone Bulwary, które można rezerwować zdalnie lub w biurach sprzedaży Grupy objętych dodatkową ochroną przed Covid 19. Akcja potrwa do 28 listopada.
Mieszkaniowy Black Week, obejmujący 200 mieszkań z oferty Grupy Murapol pozwala oszczędzić nawet blisko 50 tys. zł podczas jednej transakcji. Część lokali z puli dostępnych jest w pakietach z zewnętrznymi miejscami postojowymi – jednym lub dwoma. Dodatkowo do niektórych z nich deweloper dodaje bezpłatnie system smart home w wersji premium. Ta inteligentna technologia automatyki mieszkaniowej umożliwia pełną kontrolę nad mediami z poziomu aplikacji mobilnej lub panelu zainstalowanego na ścianie. Gwarantuje komfort, bezpieczeństwo i oszczędność zużycia nawet do 23 proc. rocznie.
Rezerwacja wybranego mieszkania z oferty Black Week jest możliwa do 28 listopada. Aby poznać pełną listę 200 lokali w 13 miastach, wystarczy wejść na stronę internetową dewelopera i postępować zgodnie z instrukcją.

Mieszkaniowy Black Week: zamieszkaj we Wrocławiu i oszczędź

W promocyjnej puli znalazły się mieszkania z wrocławskiej oferty Grupy: Murapol Zielona Toskania i Murapol Zielone Bulwary. Pierwsza z nich powstaje przy ul. Buforowej w willowej dzielnicy Wojszyce, w okolicy Parku Brochowskiego. Dojazd do centrum w zaledwie kwadrans zapewniają linie autobusowe przebiegające w rejonie osiedla, dodatkowo w planach jest budowa linii tramwajowej. Zmotoryzowani mieszkańcy mają do dyspozycji miejsca parkingowe przy budynkach oraz w podziemnych halach garażowych. W sąsiedztwie inwestycji dostępna jest bogata infrastruktura handlowo-usługowa oraz edukacyjna. 
Murapol Zielona Toskania to szeroka gama słonecznych mieszkań o atrakcyjnych układach: począwszy od kawalerek o pow. 25 mkw. poprzez lokale 2- i 3-pokojowe, aż po 4-pokojowe apartamenty o pow. 56 mkw. Wszystkie mieszkania na piętrach posiadają obszerne balkony, a te na parterze – tarasy. Deweloper zapewnia pakiet antysmogowy w standardzie, czyli innowacyjne rozwiązanie wykorzystujące filtry, które zatrzymują cząstki pyłu czy kurzu na zewnątrz oraz opcję smart home.
Podobne udogodnienia oferowane są w mieszkaniach zaprojektowanych w inwestycji Murapol Zielone Bulwary, powstającej na Klecinie, przy ul. Dożynkowej. Relaks przyszłym mieszkańcom zapewni bliskość parków Klecińskiego oraz Grabiszyńskiego. W bezpośrednim sąsiedztwie inwestycji znajdują się liczne placówki oświatowe, a promieniu 600 m – sklepy spożywcze, restauracje i kawiarnie, a także inne punkty usługowe. Rozwinięta sieć komunikacji miejskiej w pobliżu osiedla pozwala w przeciągu kwadransa dostać się do centrum Wrocławia.
W ofercie dostępne jest szerokie spektrum mieszkań – kawalerek oraz lokali 2- i 3-pokojowych, których metraże mieszczą się w przedziale 25-55 mkw. Każdy z nich posiada – w zależności od tego czy znajduje się na parterze czy na wyższych piętrach – balkon lub wybrukowany kostką taras. Dostępne są ostatnie wolne lokale w gotowych już budynkach.

Zarezerwuj bezpiecznie: online lub w biurach sprzedaży

Każdy, kto zdecyduje się na zakupy bez wychodzenia z domu ma możliwość odbycia wideo-rozmowy z doradcą klienta oraz zawarcia umowy rezerwacyjnej zdalnie. Odwiedzającym biura sprzedaży deweloper gwarantuje natomiast dodatkowe środki, mające na celu ochronę przed Covid 19. W każdym pomieszczeniu, w którym odbywają się spotkania zapewnia nowoczesne oczyszczacze powietrza wyposażone w jonizatory i filtry HEPA eliminujące ponad 90 proc. cząsteczek koronawirusa. Przy wejściach znajdują się bezdotykowe dozowniki do dezynfekcji rąk z wbudowanym termometrem i detektorem sygnalizującym podwyższoną temperaturę ciała.
Do tej pory Grupa Murapol wybudowała we Wrocławiu ponad 1600 mieszkań, w tym tuż obok powstających obecnie inwestycji, ale też Stabłowicach czy na pograniczu Śródmieścia.
fot. Kajtman
Tagi:

Komentarze (0)

Napisz komentarz

Najnowsze artykuły

Wszystkie dolnośląskie projekty Kolej Plus przeszły do dalszego etapu!
PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. dokonały oceny pod względem formalnym 96 wniosków złożonych przez sa...
Miasto sprzedało za miliony działkę przy zabytkowym spichlerzu na Starym Mieście
Miasto sprzedało atrakcyjną działkę w samym centrum Wrocławia, zlokalizowaną przy ulicy Menniczej 26...
Podpisano umowę na projekt modernizacji linii kolejowej Wrocław-Siechnice-Jelcz-Opole
Za blisko 24 mln zł będą wykonane projekty dla przyszłych prac na linii kolejowej  Wrocław – Op...
W Warszawie powstanie luksusowe osiedle Habitat Wilanów [WIZUALIZACJE]
Totalbud S.A. rusza z budową osiedla Habitat Wilanów w stołecznym Wilanowie. Złożone z dziewięciu bu...
Ronson chce kupić w Warszawie nową działkę pod zabudowę mieszkaniową
Ronson Development spółka z o.o. – Projekt 3 sp. k. – spółka zależna Ronson Development zawarła dwie...
Develia zakończyła budowę IX etapu osiedla Słoneczne Miasteczko w Krakowie i wprowadziła do oferty kolejne mieszkania
Develia rozpoczęła sprzedaż mieszkań w XII etapie osiedla Słoneczne Miasteczko w dzielnicy Bieżanów-...
We Wrocławiu za 25 milionów zł powstanie Kompleks Potrafię Pomóc [WIZUALIZACJE + FILM]
Fundacja "Potrafię Pomóc" planuje wybudować we Wrocławiu do 2023 roku nowoczesny kompleks z pierwszy...
Przy ulicy Romanowicza w Krakowie powstanie osiedle Greendustry Zabłocie [WIZUALIZACJE]
W stolicy Małopolski deweloper Quelle Locum zrealizuje swoją najnowsza inwestycję. Przy ulicy Romano...
Jeszcze w tym roku ruszy budowa osiedla Central House na warszawskim Mokotowie [WIZUALIZACJE]
Firma Okam Capital jeszcze w tym roku rozpocznie budowę nowego osiedla w Warszawie. Inwestycja zloka...
Zaciszny Ołtaszyn – wyjątkowe miejsce dla całej rodziny
Poszukujesz wyjątkowego domu z ogrodem dla swojej rodziny? Takiego w którym będziecie mogli czuć się...