Rusza Mieszkaniowy Black Week w Grupie Murapol. Kup mieszkanie i oszczędź blisko 50 tys. złźródło: Materiały inwestora

Rusza Mieszkaniowy Black Week w Grupie Murapol. Kup mieszkanie i oszczędź blisko 50 tys. zł

https://img.investmap.pl/user/2/232396_%s.jpg
Murapol S.A.
REKLAMA
Grupa Murapol wytypowała 200 mieszkań w całej Polsce, które oferuje w promocji z okazji Black Week. Część z nich deweloper połączył w pakiety z miejscami postojowymi i/lub systemem smart home w wersji premium. W puli znalazły się również lokale we wrocławskich inwestycjach dewelopera – Murapol Zielona Toskania i Murapol Zielone Bulwary, które można rezerwować zdalnie lub w biurach sprzedaży Grupy objętych dodatkową ochroną przed Covid 19. Akcja potrwa do 28 listopada.
Mieszkaniowy Black Week, obejmujący 200 mieszkań z oferty Grupy Murapol pozwala oszczędzić nawet blisko 50 tys. zł podczas jednej transakcji. Część lokali z puli dostępnych jest w pakietach z zewnętrznymi miejscami postojowymi – jednym lub dwoma. Dodatkowo do niektórych z nich deweloper dodaje bezpłatnie system smart home w wersji premium. Ta inteligentna technologia automatyki mieszkaniowej umożliwia pełną kontrolę nad mediami z poziomu aplikacji mobilnej lub panelu zainstalowanego na ścianie. Gwarantuje komfort, bezpieczeństwo i oszczędność zużycia nawet do 23 proc. rocznie.
Rezerwacja wybranego mieszkania z oferty Black Week jest możliwa do 28 listopada. Aby poznać pełną listę 200 lokali w 13 miastach, wystarczy wejść na stronę internetową dewelopera i postępować zgodnie z instrukcją.

Mieszkaniowy Black Week: zamieszkaj we Wrocławiu i oszczędź

W promocyjnej puli znalazły się mieszkania z wrocławskiej oferty Grupy: Murapol Zielona Toskania i Murapol Zielone Bulwary. Pierwsza z nich powstaje przy ul. Buforowej w willowej dzielnicy Wojszyce, w okolicy Parku Brochowskiego. Dojazd do centrum w zaledwie kwadrans zapewniają linie autobusowe przebiegające w rejonie osiedla, dodatkowo w planach jest budowa linii tramwajowej. Zmotoryzowani mieszkańcy mają do dyspozycji miejsca parkingowe przy budynkach oraz w podziemnych halach garażowych. W sąsiedztwie inwestycji dostępna jest bogata infrastruktura handlowo-usługowa oraz edukacyjna. 
Murapol Zielona Toskania to szeroka gama słonecznych mieszkań o atrakcyjnych układach: począwszy od kawalerek o pow. 25 mkw. poprzez lokale 2- i 3-pokojowe, aż po 4-pokojowe apartamenty o pow. 56 mkw. Wszystkie mieszkania na piętrach posiadają obszerne balkony, a te na parterze – tarasy. Deweloper zapewnia pakiet antysmogowy w standardzie, czyli innowacyjne rozwiązanie wykorzystujące filtry, które zatrzymują cząstki pyłu czy kurzu na zewnątrz oraz opcję smart home.
Podobne udogodnienia oferowane są w mieszkaniach zaprojektowanych w inwestycji Murapol Zielone Bulwary, powstającej na Klecinie, przy ul. Dożynkowej. Relaks przyszłym mieszkańcom zapewni bliskość parków Klecińskiego oraz Grabiszyńskiego. W bezpośrednim sąsiedztwie inwestycji znajdują się liczne placówki oświatowe, a promieniu 600 m – sklepy spożywcze, restauracje i kawiarnie, a także inne punkty usługowe. Rozwinięta sieć komunikacji miejskiej w pobliżu osiedla pozwala w przeciągu kwadransa dostać się do centrum Wrocławia.
W ofercie dostępne jest szerokie spektrum mieszkań – kawalerek oraz lokali 2- i 3-pokojowych, których metraże mieszczą się w przedziale 25-55 mkw. Każdy z nich posiada – w zależności od tego czy znajduje się na parterze czy na wyższych piętrach – balkon lub wybrukowany kostką taras. Dostępne są ostatnie wolne lokale w gotowych już budynkach.

Zarezerwuj bezpiecznie: online lub w biurach sprzedaży

Każdy, kto zdecyduje się na zakupy bez wychodzenia z domu ma możliwość odbycia wideo-rozmowy z doradcą klienta oraz zawarcia umowy rezerwacyjnej zdalnie. Odwiedzającym biura sprzedaży deweloper gwarantuje natomiast dodatkowe środki, mające na celu ochronę przed Covid 19. W każdym pomieszczeniu, w którym odbywają się spotkania zapewnia nowoczesne oczyszczacze powietrza wyposażone w jonizatory i filtry HEPA eliminujące ponad 90 proc. cząsteczek koronawirusa. Przy wejściach znajdują się bezdotykowe dozowniki do dezynfekcji rąk z wbudowanym termometrem i detektorem sygnalizującym podwyższoną temperaturę ciała.
Do tej pory Grupa Murapol wybudowała we Wrocławiu ponad 1600 mieszkań, w tym tuż obok powstających obecnie inwestycji, ale też Stabłowicach czy na pograniczu Śródmieścia.
fot. Kajtman
Tagi:

Komentarze (0)

Napisz komentarz

Najnowsze artykuły

Bouygues Immobilier zrealizuje nową inwestycję mieszkaniową w pobliżu Stadionu Miejskiego we Wrocławiu [WIZUALIZACJE]
Polski oddział Bouygues Immobilier przygotowuje ósmą inwestycję mieszkaniową we Wrocławiu. Tym razem...
W Warszawie trwa budowa kompleksu biurowego Forest [FILM + ZDJĘCIA]
Kompleks biurowy Forest to druga, po wieżowcach Varso Place, największa inwestycja HB Reavis w Polsc...
Powstająca pod Wrocławiem największa na świecie fabryka akumulatorów do aut elektrycznych będzie jeszcze większa
W Biskupicach Podgórnych pod Wrocławiem, w gminie Kobierzyce rozbudowywana jest największa fabryka b...
Co się dzieje na budowie trasy S3 pomiędzy Kamienną Górą i Lubawką? [FILM]
Mimo przerwy zimowej realizowana jest budowa drogi ekspresowej S3 na Dolnym Śląsku. Na odcinku od Ka...
Wieżowiec Skyliner uzyskał pozwolenie na użytkowanie
Jeden z najwyższych biurowców w Warszawie – Skyliner – należący do Grupy Karimpo...
Uniq Logistic stawia na Łódź
Polska firma logistyczna Uniq Logistic dołącza do kolejnego parku MLP Group. Tym razem wybór padł na...
W Krakowie powstaje nowy, duży kompleks biurowy Brain Park [ZDJĘCIA + WIZUALIZACJE]
Echo Investment S.A. wybuduje w stolicy Małopolski nowy, duży kompleks biurowy. Brain Park powstaje...
Panattoni wybuduje nowy park magazynowy pod Poznaniem
Panattoni, lider rynku nieruchomości przemysłowych w Europie, informuje o kolejnej inwestycji w Wiel...
Kamienica Wilcza 19 w Warszawie gotowa
Deweloper RealCo, działający od 2010 roku na polskim rynku nieruchomości, zakończył rewitalizację XI...
Pod Wrocławiem powstanie Frontier Park Wrocław
Frontier Estates, europejski deweloper, planuje znacząco poprawić efektywność magazynowania, sprzeda...