Rusza Mieszkaniowy Black Week w Grupie Murapol. Kup mieszkanie i oszczędź blisko 50 tys. złźródło: Materiały inwestora

Rusza Mieszkaniowy Black Week w Grupie Murapol. Kup mieszkanie i oszczędź blisko 50 tys. zł

Murapol S.A.
Murapol S.A.
REKLAMA
Grupa Murapol wytypowała 200 mieszkań w całej Polsce, które oferuje w promocji z okazji Black Week. Część z nich deweloper połączył w pakiety z miejscami postojowymi i/lub systemem smart home w wersji premium. W puli znalazły się również lokale we wrocławskich inwestycjach dewelopera – Murapol Zielona Toskania i Murapol Zielone Bulwary, które można rezerwować zdalnie lub w biurach sprzedaży Grupy objętych dodatkową ochroną przed Covid 19. Akcja potrwa do 28 listopada.
Mieszkaniowy Black Week, obejmujący 200 mieszkań z oferty Grupy Murapol pozwala oszczędzić nawet blisko 50 tys. zł podczas jednej transakcji. Część lokali z puli dostępnych jest w pakietach z zewnętrznymi miejscami postojowymi – jednym lub dwoma. Dodatkowo do niektórych z nich deweloper dodaje bezpłatnie system smart home w wersji premium. Ta inteligentna technologia automatyki mieszkaniowej umożliwia pełną kontrolę nad mediami z poziomu aplikacji mobilnej lub panelu zainstalowanego na ścianie. Gwarantuje komfort, bezpieczeństwo i oszczędność zużycia nawet do 23 proc. rocznie.
Rezerwacja wybranego mieszkania z oferty Black Week jest możliwa do 28 listopada. Aby poznać pełną listę 200 lokali w 13 miastach, wystarczy wejść na stronę internetową dewelopera i postępować zgodnie z instrukcją.

Mieszkaniowy Black Week: zamieszkaj we Wrocławiu i oszczędź

W promocyjnej puli znalazły się mieszkania z wrocławskiej oferty Grupy: Murapol Zielona Toskania i Murapol Zielone Bulwary. Pierwsza z nich powstaje przy ul. Buforowej w willowej dzielnicy Wojszyce, w okolicy Parku Brochowskiego. Dojazd do centrum w zaledwie kwadrans zapewniają linie autobusowe przebiegające w rejonie osiedla, dodatkowo w planach jest budowa linii tramwajowej. Zmotoryzowani mieszkańcy mają do dyspozycji miejsca parkingowe przy budynkach oraz w podziemnych halach garażowych. W sąsiedztwie inwestycji dostępna jest bogata infrastruktura handlowo-usługowa oraz edukacyjna. 
Murapol Zielona Toskania to szeroka gama słonecznych mieszkań o atrakcyjnych układach: począwszy od kawalerek o pow. 25 mkw. poprzez lokale 2- i 3-pokojowe, aż po 4-pokojowe apartamenty o pow. 56 mkw. Wszystkie mieszkania na piętrach posiadają obszerne balkony, a te na parterze – tarasy. Deweloper zapewnia pakiet antysmogowy w standardzie, czyli innowacyjne rozwiązanie wykorzystujące filtry, które zatrzymują cząstki pyłu czy kurzu na zewnątrz oraz opcję smart home.
REKLAMA
Podobne udogodnienia oferowane są w mieszkaniach zaprojektowanych w inwestycji Murapol Zielone Bulwary, powstającej na Klecinie, przy ul. Dożynkowej. Relaks przyszłym mieszkańcom zapewni bliskość parków Klecińskiego oraz Grabiszyńskiego. W bezpośrednim sąsiedztwie inwestycji znajdują się liczne placówki oświatowe, a promieniu 600 m – sklepy spożywcze, restauracje i kawiarnie, a także inne punkty usługowe. Rozwinięta sieć komunikacji miejskiej w pobliżu osiedla pozwala w przeciągu kwadransa dostać się do centrum Wrocławia.
W ofercie dostępne jest szerokie spektrum mieszkań – kawalerek oraz lokali 2- i 3-pokojowych, których metraże mieszczą się w przedziale 25-55 mkw. Każdy z nich posiada – w zależności od tego czy znajduje się na parterze czy na wyższych piętrach – balkon lub wybrukowany kostką taras. Dostępne są ostatnie wolne lokale w gotowych już budynkach.

Zarezerwuj bezpiecznie: online lub w biurach sprzedaży

Każdy, kto zdecyduje się na zakupy bez wychodzenia z domu ma możliwość odbycia wideo-rozmowy z doradcą klienta oraz zawarcia umowy rezerwacyjnej zdalnie. Odwiedzającym biura sprzedaży deweloper gwarantuje natomiast dodatkowe środki, mające na celu ochronę przed Covid 19. W każdym pomieszczeniu, w którym odbywają się spotkania zapewnia nowoczesne oczyszczacze powietrza wyposażone w jonizatory i filtry HEPA eliminujące ponad 90 proc. cząsteczek koronawirusa. Przy wejściach znajdują się bezdotykowe dozowniki do dezynfekcji rąk z wbudowanym termometrem i detektorem sygnalizującym podwyższoną temperaturę ciała.
Do tej pory Grupa Murapol wybudowała we Wrocławiu ponad 1600 mieszkań, w tym tuż obok powstających obecnie inwestycji, ale też Stabłowicach czy na pograniczu Śródmieścia.
fot. Kajtman

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA