Nowa inwestycja Murapolu w Poznaniu

Nowa inwestycja Murapolu w Poznaniu

Poznań
Orzech
Orzech
REKLAMA

189 lokali, w tym kawalerki oraz mieszkania 2-, 3- i 4-pokojowe, o łącznej powierzchni użytkowej wynoszącej blisko 9,3 tys. mkw., zostało wprowadzonych do sprzedaży w ramach pierwszego etapu najnowszej poznańskiej inwestycji Grupy Murapol.

Zlokalizowany w północnej części stolicy Wielkopolski, przy ul. Karpia, projekt mieszkaniowy Murapol Nowy Poznań obejmuje mieszkania o szerokim wachlarzu metraży i układów, od 26-metrowych kawalerek po czteropokojowe lokale o powierzchni 74 mkw., powstające w dwóch kameralnych budynkach – głównym, 6-kondygnacyjnym, zawierającym 169 mieszkań oraz mniejszym, 5-kondygnacyjnym z 20 lokalami. Obydwa są połączone wspólną, podziemną halą garażową z 178 miejscami postojowymi. Lokale na parterze obydwu budynków będą posiadały tarasy, a mieszkania zlokalizowane na piętrach obszerne balkony. Teren wokół inwestycji zostanie zagospodarowany zielenią oraz alejkami wybrukowanymi kostką. Z kolei z myślą o najmłodszych lokatorach zaprojektowano plac zabaw.

REKLAMA

Prace budowlane w ramach projektu rozpoczęły się pod koniec ubiegłego roku. Obecny harmonogram inwestycji przewiduje oddanie gotowych mieszkań nabywcom w drugim kwartale 2019 roku.

Źródło: materiały prasowe

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA