J.W. Construction buduje apartamentowce na szczecińskiej ŁasztowniMateriały prasowe

J.W. Construction buduje apartamentowce na szczecińskiej Łasztowni

Orzech
Orzech
REKLAMA

Łasztownia ma być miejscem do mieszkania, wypoczynku i rozrywki, otulonym zapachem czekolady, pochodzącym z mieszczącej się tam fabryki Gryf. To magiczne miejsce przeobraża się w przepiękną urbanistycznie i architektonicznie dzielnicę Szczecina. Właśnie tu powstaną apartamenty Nad Odrą, w których można będzie zamieszkać już w przyszłym roku.

Już dzisiaj bulwary stanowią jedno z ulubionych miejsc spacerowiczów, biegaczy, rowerzystów, fanów dobrej kawy i dań kuchni z całego świata. Zgodnie z planem zagospodarowania ma tu powstać teatr, parki – w jeden zamieni się cała Wyspa Grodzka, a drugi powstanie nad Kanałem Zielonym i Parnicą. Wyspa ma być połączona z centrum mostem Kłodnym i dwiema pieszo-rowerowymi kładkami. Nie będzie tu samochodów, co najwyżej tramwaj.

– Od początku wiedzieliśmy, że nasza mieszkaniowo-usługowa inwestycja "Nad Odrą", idealnie wpisze się w krajobraz tego miejsca. Powstaje między Mostem Długim a Kanałem Zielonym. Mieszkania z widokiem na rzekę cieszą się ogromnym powodzeniem, ale nie mniejszym większe rodzinne mieszkania z tarasami, położone od strony patio, z widokiem na plac zabaw dla dzieci. Łasztownia to świetne miejsce do życia dla rodzin z dziećmi. Są tu dwa przedszkola, dwie szkoły podstawowe, jedna prywatna, oraz szkoła baletowa, muzyczna, plastyczna – mówi Małgorzata Ostrowska, Dyrektor Pionu Marketingu i Sprzedaży w J.W. Construction.

Materiały prasowe
REKLAMA
Materiały prasowe

W pierwszej kolejności J.W. Construction zrealizuje budowę budynku, który jest usytuowany najbliżej Kanału Zielonego. Powstanie w nim 189 mieszkań 1-, 2-, 3-, i 4-pokojowych, 23 lokale usługowe i trzykondygnacyjny garaż na 218 samochodów.

Jako drugi powstanie, nieco bliżej Mostu Długiego, budynek z 237 mieszkaniami, 269 miejscami parkingowymi, 100 boksami na rowery i 49 komórkami lokatorskimi. Planowany termin zakończenia budowy obu apartamentowców to połowa 2024 roku.

Komentarze (0)

Napisz komentarz