Kraków: Solaris Park – Semaco zbuduje setki mieszkań tuż przy parku Lotników Polskich źródło: Materiały Inwestora

Kraków: Solaris Park – Semaco zbuduje setki mieszkań tuż przy parku Lotników Polskich

WIZUALIZACJE
Mariusz Bartodziej
Mariusz Bartodziej
REKLAMA
Nowe osiedle powstanie przy ulicy Stanisława Lema – wśród drzew i w pobliżu Tauron Areny. Krakowski deweloper zrealizuje je w dwóch etapach. Wkrótce rozpocznie prace nad pierwszym. Wprowadzi na rynek niemal 150 lokali mieszkalnych i usługowych.
Semaco Invest Group Sp. z o.o. poszerzyło ofertę o nową inwestycję, zaplanowaną przy ul. Lema w krakowskich Czyżynach – w bezpośrednim sąsiedztwie parku Lotników Polskich. Budowę pierwszego etapu zaplanował na grudzień, a zakończenie na III kwartał 2021 roku. Prowadzi już jego sprzedaż. Ceny za niezarezerwowane mieszkania wynoszą od 472 002 do 830 725 zł.
Zarówno mieszkania, jak i części wspólne zostaną wykonane z najwyższej jakości, ekologicznych materiałów. Osiedle Solaris Park będzie nawiązywało do natury i stworzy idealne miejsce do odpoczynku – zapowiada deweloper.
fot. Damian Daraż

Zieleń na elewacjach, dachach i garażu podziemnym

Na osiedle Solaris Park złoży się pięć budynków wielorodzinnych. W pierwszej fazie powstaną dwa, czteropiętrowe. Jeden pomieści 75 mieszkań, a drugi 70 (łącznie 145). Są dostępne w układach jedno- (31,84-31,85 mkw.), dwu- (35-51,12 mkw.), trzy- (57,02-87,18 mkw.) i czteropokojowym (76,7-110,6 mkw.). Przynależą do nich ogródki, loggie lub balkony. Ofertę uzupełniają cztery lokale usługowe zlokalizowane na parterze, o powierzchniach: 74,92; 92,12; 95,53 oraz 98,21 mkw.
REKLAMA
Semaco zaplanowało zieleń na elewacji, dachu i garażu podziemnym, a także drzewa, ogród oraz budki dla ptaków na budynkach. Zamontuje energooszczędne oświetlenie LED sterowane czujnikami ruchu i zmierzchowymi. Mieszkańcy skorzystają z miejsc parkingowych w garażu podziemnym (ze stanowiskami do ładowania samochodów elektrycznych) i na zewnątrz, komórek lokatorskich, zabezpieczonej rowerowni i wiat rowerowych, a także ze świetlicy jako miejsca sąsiedzkich spotkań. Osiedle będzie monitorowane, z portiernią i kontrolą dostępu. Na jego terenie powstanie zewnętrzna siłownia, plac zabaw oraz miejsce wypoczynku.
Zdjęcia i wizualizacje dostępne w galerii.

Więcej mieszkań przy parku

Przy samym parku, bliżej alei Jana Pawła II, buduje też Matejek Sp. z o.o. Zbliża się do zakończenia prac i oddania inwestycji do użytku. Na osiedle W Parku Lotników składają się dwa apartamentowce. W trzypiętrowym znajdzie się blisko 40 mieszkań, a w czteropiętrowymponad 60. Inwestor zaplanował m.in. plac zabaw. O szczegółach pisaliśmy w czerwcu.
fot. Damian Daraż
Materiały Inwestora

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA