Kraków: Botanika – Stylhut zbuduje blisko 200 mieszkań w ostatnim etapie osiedla w Czyżynach źródło: materiały inwestora

Kraków: Botanika – Stylhut zbuduje blisko 200 mieszkań w ostatnim etapie osiedla w Czyżynach

WIZUALIZACJE
Mariusz Bartodziej
Mariusz Bartodziej
REKLAMA
W pierwszym budynku nabywcy już zamieszkali, do drugiego wprowadzą się jeszcze w tym roku. Trzeci, ostatni, krakowski deweloper chce oddać do użytku w 2020 roku. Oferuje w nim blisko 200 mieszkań. Na terenie inwestycji znajdą się także punkty usługowe, sklepy i przedszkole.
Stylhut Sp. z o.o. przygotowuje się do startu realizacji trzeciego etapu osiedla przy ulicy Tomickiego w krakowskich Czyżynach, w pobliżu Łąk Nowohuckich. Zamierza rozpocząć prace w najbliższych miesiącach, a oddać lokale do użytku w IV kwartale 2020 roku. Dokumentację przygotowała pracownia Perbo Projekt Sp. z o.o. Generalnym wykonawcą jest Grimbud Sp. z o.o. Ceny za mieszkania w ostatniej fazie wynoszą od 375 336 do 592 779 zł (6 400-7 900 zł/mkw.).
fot. Damian Daraż
Stylhut zaczął w lutym przekazywanie lokali w pierwszym etapie osiedla Botanika, a te w drugim ma oddać do użytku w III kwartale 2019 roku. W dwóch pięciopiętrowych budynkach wprowadzi na rynek prawie 400 mieszkań. W trzecim obiekcie, o takiej samej liczbie kondygnacji, znajdzie się ich 187. 10 z nich jest jedno- (30 mkw.), 55 dwu- (35-38 mkw.), 97 trzy- (52-63 mkw.), a 15 czteropokojowe (86 mkw.). Wysokość pomieszczeń wyniesie 2,6-2,8 m. Mieszkańcy będą mieli do dyspozycji balkony, windę, komórki lokatorskie i miejsca postojowe w garażu podziemnym. Na dachu i elewacjach deweloper zaplanował roślinność. Na terenie osiedla powstaną, oprócz mieszkań, sklepy, lokale usługowe oraz przedszkole.
Zdjęcia i wizualizacje są dostępne w galerii.
REKLAMA

Nowa inwestycja przy samym parku

Mieszkania powstają także w innej części Czyżyn, m.in. tuż przy parku Lotników Polskich. Grupa Matejek Sp. z o.o. prowadzi budowę od ubiegłego roku. Realizuje przy ul. Lema osiedle W Parku Lotników. Oferuje w dwóch apartamentowcach nieco ponad 100 mieszkań. O szczegółach pisaliśmy w czerwcu.
fot. Damian Daraż
Materiały Inwestora

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA