Kraków: Stawowa – Fronton zrealizuje na Prądniku Białym prawie sto mieszkań źródło: materiały inwestora

Kraków: Stawowa – Fronton zrealizuje na Prądniku Białym prawie sto mieszkań

WIZUALIZACJE
Mariusz Bartodziej
Mariusz Bartodziej
REKLAMA
Na nową, planowaną inwestycję przy ulicy Stawowej złożą się dwa zespoły zabudowy z pięcioma blokami o takiej samej liczbie kondygnacji. Krakowski deweloper zamierza oddać je do użytku w 2021 roku. Oferuje 87 lokali w cenach zaczynających się od 239 tysięcy złotych.
Przedsiębiorstwo Budownictwa I Obrotu Towarowego Fronton Sp. z o.o. wprowadziło do oferty osiedle przy ul. Stawowej (na wysokości ul. Dzielnej) na krakowskim Prądniku Białym. Ceny wynoszą od 239 120 do 673 280 zł (7 600-8 600 zł/mkw.). Budowę planuje rozpocząć jeszcze w tym kwartale (pozwolenia uzyskał w marcu). Chce oddać inwestycję do użytku w II kwartale 2021 roku. Za projekt odpowiada pracownia BRK S.A.
materiały inwestora

Blisko 90 mieszkań w pięciu budynkach

Osiedle Stawowa tworzą dwa zespoły z pięcioma trzypiętrowymi budynkami wielorodzinnymi. Na pierwszy składają się trzy obiekty z 53 mieszkaniami, a na drugi dwa z 34 lokalami. Łącznie jest ich dostępnych 87: 12 jedno- (30-33 mkw.), 34 dwu- (41-46 mkw.), 31 trzy- (52-72 mkw.) i 10 czteropokojowych (84-85 mkw.). Do tych zlokalizowanych na parterze będą przynależeć ogródki, a na wyższych kondygnacjach – balkony. Wysokość pomieszczeń wyniesie 2,53 m.
Pod większym z zespołów zabudowy deweloper przewidział garaż podziemny z 57 miejscami postojowymi i 53 komórkami lokatorskimi, a pod mniejszym z 28 stanowiskami i 34 komórkami. Ponadto zaplanował 23 miejsca postojowe naziemne (w cenie 29 tys. zł).
REKLAMA
Więcej wizualizacji w galerii.

Nowe osiedle w pobliżu

To nie jedyna nowa inwestycja przy tej ulicy. W marcu donosiliśmy, że firma Des Sp. z o.o. rozpoczęła budowę osiedla Stawowa Przystań. W trzech budynkach znajdzie się niespełna 80 mieszkań.
materiały inwestora
Za to w ubiegłym tygodniu pisaliśmy o budynku wielorodzinnym powstającym w innej części dzielnicy. Jabłonną 1 realizuje TD Projekt Sp. z o.o. Sp. k. Oferuje 20 lokali.
materiały inwestora

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA