Lidl otworzy nowy sklep w ŁodziMateriały prasowe

Lidl otworzy nowy sklep w Łodzi

Orzech
Orzech
REKLAMA

Lidl Polska systematycznie rozwija sieć swoich sklepów, mając na uwadze troskę o środowisko oraz dbając o łatwy dostęp do produktów dla swoich klientów. Już w czwartek, 9 lutego, Lidl Polska otworzy kolejny sklep w Łodzi, przy ul. Zgierskiej 251, w dzielnicy Bałuty.

Otwarcie sklepu nastąpi 9 lutego o godzinie 6:00. Nowy sklep sieci Lidl Polska w Łodzi, przy ul. Zgierskiej 251, ma powierzchnię sali sprzedaży wynoszącą ok. 1350 mkw. W obiekcie zatrudniono 25 osób. Placówka będzie czynna od poniedziałku do soboty w godzinach od 6:00 do 22:00, a w niedziele handlowe od 9:00 do 19:00. Zmotoryzowani klienci będą mogli korzystać z ok. 120 miejsc parkingowych. W dniu otwarcia dla klientów przygotowano liczne atrakcje, m.in. rikszę kawową.

– Każdy kolejny sklep Lidl to dla nas ogromny sukces. Cieszymy się, że możemy zaproponować mieszkańcom szeroką ofertę naszych produktów. Jednocześnie, by ułatwić planowanie codziennych zakupów, rozwijamy aplikację Lidl Plus, ułatwiającą zarządzanie domowym budżetem, oferującą liczne promocje i rabaty, dostęp do gazetek produktowych oraz wydłużoną możliwość zwrotów przy zakupie artykułów przemysłowych. Korzystając z aplikacji, klienci mają również możliwość dokonywania wygodnej płatności mobilnej za sprawą Lidl Pay – podkreśla Aleksandra Robaszkiewicz, Head of Corporate Communications and CSR, Lidl Polska.

REKLAMA
Materiały prasowe, / Zdjęcie ilustracyjne

W nowo otwartych sklepach, na „Ryneczku Lidla”, klienci znajdą owoce i warzywa (w tym także produkty bio), "Piekarnia w sercu Lidla” oferuje wybór pieczywa, a także chętnie wybieranych przez konsumentów marek takich jak: „Pikok” – wędliny, „Pilos” – nabiał, oraz szerokiego asortymentu produktów w „Strefie Wege”, jak również kosmetyków marki „Cien”.

Lidl od lat współpracuje z polskimi producentami, proponując konsumentom wyroby pochodzące zarówno od branżowych liderów, jak i mniejszych, lokalnych dostawców. Zawsze, gdy istnieje możliwość współpracy z krajowym dostawcą, sieć stawia na polskie produkty.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA