UPS otwiera nowe centrum obsługi procesów biznesowych w Łodzi

UPS otwiera nowe centrum obsługi procesów biznesowych w Łodzi

Łódź
Kajtman
Kajtman
REKLAMA

UPS (NYSE: UPS) ogłosił otwarcie nowego centrum obsługi procesów biznesowych (Global Business Services Center, GBS) w Łodzi – jest to drugie tego typu centrum w kraju. Nowy obiekt potwierdza duże zaangażowanie UPS w inwestycje w Polsce – dzięki któremu w 2015 roku w regionie powstanie 130 dodatkowych miejsc pracy. Ponadto w przyszłości można spodziewać się zwiększenia zatrudnienia w działach finansów i księgowości.

 

– "Polska jest ważnym rynkiem zarówno dla UPS, jak i dla naszych klientów" – powiedziała Carol Brolley, wiceprezes GBS UPS. – "Nowy obiekt w Łodzi pozwoli zwiększyć efektywność naszych działań administracyjnych w całej Europie, co pozytywnie wpłynie na poprawę jakości i standaryzację procesów. Dzięki temu będziemy również mogli zaoferować nowe miejsca pracy dla mieszkańców Łodzi i okolic."

 

REKLAMA

W uroczystości inauguracyjnej udział wziął wiceprezydent Łodzi Marek Cieślak. UPS reprezentowali Carol Brolley, wiceprezes UPS GBS i Ken Scott, starszy dyrektor ds. finansów.

 

GBS, spółka należąca do UPS, oferuje usługi wspólne na poziomie międzynarodowym z zakresu obsługi klienta, księgowości i informacji. Firma otworzyła swoje pierwsze centrum GBS w Polsce w 2006 roku we Wrocławiu, gdzie obecnie zatrudnionych jest ponad 600 osób.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA