Majorel Polska stawia na Poznań i powiększa swoje biuro pod nowy projekt IT HubMateriały prasowe

Majorel Polska stawia na Poznań i powiększa swoje biuro pod nowy projekt IT Hub

REKLAMA

Majorel Polska pozostanie największym najemcą w niedawno zmodernizowanym biurowcu Globis Poznań. Firma przedłużyła umowę najmu na kolejne dwa lata. Najemca rozszerzył przestrzeń o dodatkowe 400 mkw. pod nowy projekt – IT Hub. Majorel Polska doradzała firma CBRE.

Łącznie biurowiec Globis Poznań oferuje 13,5 tys. mkw. powierzchni, a dzięki swojej doskonałej lokalizacji, w sąsiedztwie Targów Poznańskich i Starego Miasta, zapewnia najemcom szybki dostęp do Dworca Głównego, licznych linii tramwajowych i autobusowych oraz dogodne połączenie z lotniskiem Poznań-Ławica. Budynek biurowy, certyfikowany w systemie BREEAM In-Use na poziomie Excellent, spełnia kryteria zrównoważonego rozwoju i dobrostanu najemców.

Ponadto w grudniu 2021 r. w budynku wprowadzono nowe rozwiązanie technologiczne skierowane do najemców – aplikację "Welcome GTC" służącą m.in. do zarządzania społecznością biurową oraz korzystania z oferty handlowo-usługowej.

– Cieszymy się, że możemy rozpocząć kolejny rok z Majorel Polska, który zdecydował się pozostać z nami na dłużej. Zaufanie, jakim obdarzył nas najemca, jest dowodem na to, że nasza doskonałość usług i nieustanne działania w zakresie rewitalizacji powierzchni przynoszą efekty. Widzimy, że po modernizacji lobby i odświeżeniu wnętrza zainteresowanie naszym budynkiem w Poznaniu rośnie – mówi Marcin Dondalski, menedżer ds. najmu powierzchni biurowych GTC w Polsce.

W ostatnim czasie GTC zakończyło kompleksową rewitalizację wnętrza Globis Poznań, dążąc do zapewnienia najlepszej w swojej klasie oferty usług dla najemców. Globis w nowej odsłonie wita gości nowoczesną recepcją zaprojektowaną zgodnie z najnowszymi trendami architektonicznymi. Ponadto dzięki nowym rozwiązaniom najemcy mogą cieszyć się lepszą jakością powietrza i większym komfortem w przestrzeni biurowej, a modernizacja instalacji HVAC pozwoliła zmniejszyć zużycie wody, ciepła i energii elektrycznej.

REKLAMA

– Nasz klient jest zadowolony z pozostania w Globis Poznań, ponieważ budynek jest idealnie dopasowany do profilu jego działalności i odpowiada na wszystkie bieżące potrzeby dynamicznego rynku. Majorel był bardzo pozytywnie zaskoczony, że tak charakterystyczna nieruchomość w centrum Poznania została wzbogacona nie tylko o piękne wnętrza, a także o funkcjonalne i przemyślane detale, jak zintegrowana aplikacja biurowa. Daje nam to nadzieję, że doskonałe rozwiązania firmy Majorel w zakresie obsługi klienta oraz najlepsze w swojej klasie standardy zarządzania nieruchomościami GTC zaowocują kolejnymi możliwościami współpracy w przyszłości – informuje Michał Kuropieska, CBRE.

O firmie Majorel

Majorel jest międzynarodową firmą, liderem w branży outsourcingu. Zatrudnia 48 tys. pracowników zlokalizowanych w 28 krajach, mówiących w 36 językach. Ma ponad 500 klientów. W Polsce posiada biura w Poznaniu, Szczecinie, Koninie, Wrocławiu, Krakowie i Płocku.

Tworzy biura obsługi klienta i biura call center dla najbardziej popularnych marek z wielu różnych branż, między innymi: modowej, rozrywkowej, czy finansowej. Zaufały jej największe firmy na świecie będące liderami w swoich dziedzinach.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA