Miasto wystawiło na sprzedaż kolejną działkę na wrocławskich Nowych Żernikach gn.um.wroc.pl

Miasto wystawiło na sprzedaż kolejną działkę na wrocławskich Nowych Żernikach

Orzech
Orzech
REKLAMA

Gmina Wrocław zdecydowała się wystawić na sprzedaż kolejną działkę na wrocławskim osiedlu Nowe Żerniki. Tym razem nie będzie to jednak teren z przeznaczeniem pod zabudowę mieszkaniową.

7 czerwca odbędzie się nieograniczony przetarg pisemny na sprzedaż terenu o łącznej powierzchni 11 302 mkw. (obręb: Żerniki, numery działek: 56, 55, 57) położony przy al. Architektów na osiedlu Nowe Żerniki we Wrocławiu. Cena wywoławcza została ustalona przez gminę Wrocław na 6,6 mln zł.

Jak informuje wrocławski magistrat, na wystawionym do sprzedaży terenie można zrealizować różnego rodzaju funkcje usługowe takie jak: biura, hotele, gastronomię, usługi drobne, produkcję drobną.

gn.um.wroc.pl
gn.um.wroc.pl
REKLAMA

Przypomnijmy, że kilka miesięcy temu, pod koniec 2021 r. gmina Wrocław z powodzeniem rozstrzygnęła przetarg na inną nieruchomość niezabudowaną na osiedlu Nowe Żernikinarożną działkę u zbiegu alei Architektów i ul. Kosmonautów. Tą najatrakcyjniejszą działkę na tym wrocławskim osiedlu za kwotę ponad 31 milionów złotych kupił jeden z największych deweloperów w PolsceMarvipol Development S.A. z Warszawy. Inwestor planuje wybudować na niej budynek mieszkalny wielorodzinny z 250 mieszkaniami.

Marvipol
Urząd Miejski we Wrocławiu
Urząd Miejski we Wrocławiu

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA