Międzynarodowa sieć restauracji Master Burger otwiera w Warszawie swój pierwszy lokal w PolsceMateriały prasowe

Międzynarodowa sieć restauracji Master Burger otwiera w Warszawie swój pierwszy lokal w Polsce

Orzech
Orzech
REKLAMA

Międzynarodowa sieć restauracji Master Burger otwiera swój pierwszy lokal w Polsce. Na pierwszą lokalizację wybrała Centrum Handlowe Blue City w Warszawie. W transakcji pośredniczyła międzynarodowa firma doradcza Cushman & Wakefield, reprezentując najemcę.

Master Burger to sieć restauracji obecna na rynku czeskim od 20 lat i od 2 lat w Ukrainie. Posiada aż 8 lokalizacji w Kijowie, a obecnie otwiera pierwszy w Polsce lokal o powierzchni 79 mkw. w strefie restauracyjnej Blue City.

– W Master Burger szanujemy gusta i preferencje kulinarne różnych regionów. Uwzględniamy lokalne smaki każdego z nich, tworząc niepowtarzalne potrawy z szczyptą naszej ukraińskiej miłości. Wykorzystujemy ekologiczne, świeże warzywa i mięso, bez półproduktów, wypełniaczy, barwników i konserwantów. Master Burger to przestrzeń zarówno dla spotkań biznesowych, jak i miejsce na posiłek w gronie rodziny czy przyjaciół lub kolację we dwoje. W naszych restauracjach tworzymy nową jakość i robimy to z miłością i troską o naszych klientów – podkreśla Yaroslav Protsenko, Co-Founder, Master Burger.

– Z przyjemnością witamy kolejny ciekawy koncept restauracyjny w naszym centrum, tym bardziej że nasza część restauracyjna cieszy się obecnie wielkim powodzeniem wśród klientów – mówi Anna Gut, Dyrektor Wynajmu w Blue City. – Dobra oferta gastronomiczna razem z niestandardową rozrywką to od dawna atuty wyróżniające Blue City na warszawskim rynku – dodaje.

W Blue City znajduje się w nim ponad 200 sklepów, punktów usługowych, a także 25 restauracji, barów szybkiej obsługi i kawiarni. Klienci centrum mają do dyspozycji również atrakcje dla dzieci, młodzieży i dorosłych, rozmieszczone na trzech górnych kondygnacjach.

REKLAMA

– Cushman & Wakefield Poland z przyjemnością wspiera i wprowadza ukraińską firmę z sektora HoReCa na polski rynek. Obecnie współpracujemy z wieloma markami ukraińskimi planującymi wejście na nasz rynek lub rozwój działalności w Polsce. Transakcja ta świadczy o dużym zainteresowaniu zarówno wynajmujących, jak i najemców taką współpracą – komentuje Olexandra Negoda, Senior Consultant, Retail Agency, Cushman & Wakefield Poland.

Materiały prasowe

Blue City to centrum handlowe mieszczące się w Warszawie, w dzielnicy Włochy przy Alejach Jerozolimskich 179.

Powierzchnia całkowita tego sześciokondygnacyjnego budynku wynosi 180 tys. mkw., zaś użytkowa 158 tys. mkw., z czego największą część zajmuje powierzchnia handlowa - 65 000 mkw. GLA, W centrum handlowym Blue City znajduje się ponad 200 sklepów, punktów gastronomicznych, usługowych i rozrywkowych, fitness klub oraz liczne atrakcje dla dzieci.

W Blue City znajduje się także powierzchnia biurowa - 19 tys. mkw.

Komentarze (1)

Napisz komentarz
grzep(gość)
To Ochota, a nie Włochy
REKLAMA