Międzynarodowy holding TVM stawia na TychySEGRO

Międzynarodowy holding TVM stawia na Tychy

Orzech
Orzech
REKLAMA

TVM Transport sp. z o.o., należąca do międzynarodowej grupy kapitałowej TVM specjalizującej się w transporcie drobnicowym, wynajęła prawie 2500 mkw. w SEGRO Industrial Park Tychy 1. Powierzchnia magazynowa zostanie w całości przeznaczona do obsługi pojazdów o masie powyżej 3,5 tony. W transakcji pośredniczyła firma doradcza CBRE.

Grupa TVM to międzynarodowy holding działający od 2010 roku na terenie całej Europy. Zatrudnia obecnie ponad 800 osób w swoich spółkach m.in. w Polsce, we Włoszech i Niemczech. Jej flotę stanowi ponad 100 samochodów ciężarowych oraz 230 pojazdów dostawczych. TVM koncentruje się na kompleksowych usługach transportowych, logistycznych i spedycyjnych. Do grona obsługiwanych przez nią krajów należą m.in. Austria, Belgia, Chorwacja, Czechy, Dania, Estonia, Litwa, Luksemburg, Niderlandy, Niemcy, Serbia, Słowacja, Węgry oraz Włochy.

SEGRO
REKLAMA

W SEGRO Industrial Park Tychy 1 Grupa TVM zyska dużą przestrzeń magazynową o nośności pozwalającej na logistykę pojazdów o masie powyżej 3,5 tony. Na wynajmowanej powierzchni znajdzie się również odpowiedniej wielkości zaplecze biurowo-socjalne, odpowiadające potrzebom klienta.

SEGRO Industrial Park Tychy 1 wyróżnia się na rynku doskonałą lokalizacją na terenie Specjalnej Strefy Ekonomicznej, oferując inwestorom możliwość skorzystania z przywilejów podatkowych. Dzięki położeniu w pobliżu najważniejszych szlaków komunikacyjnych, nowoczesny park magazynowy SEGRO gwarantuje również łatwy dostęp do rozbudowanej sieci dróg i autostrad. Bliska odległość od drogi krajowej nr 44 (Gliwice-Kraków) zapewnia dostęp do drogi ekspresowej S1 oraz trasy Europejskiej E75 (Toruń-Łódź-Tychy). Całkowita powierzchnia parku wynosi 55 700 mkw.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA