Międzynarodowy koncern medyczny Smith&Nephew otworzył Centrum Usług Wspólnychźródło: Materiały inwestora

Międzynarodowy koncern medyczny Smith&Nephew otworzył Centrum Usług Wspólnych

Orzech
Orzech
REKLAMA
Kolejny światowy koncern zdecydował się na inwestycję we Wrocławiu. Brytyjska firma medyczna istniejąca od 150 lat mająca swoją siedzibą w Londynie – Smith&Nephew otworzła właśnie swoje Globalne Centrum Usług Wspólnych w stolicy Dolnego Śląska. Global Business Services (GBS) zarządza wszystkimi usługami Smith&Nephew na całym świecie, wspiera całą grupę w zakresie finansów, księgowości, branży IT oraz HR.

Smith&Nephew jest przedsiębiorstwem z branży medycznej. Specjalizuje się w rekonstrukcji ortopedycznej, zaawansowanym leczeniu ran, medycynie sportowej oraz leczeniu urazów kończyn. Na całym świecie zatrudniają ok. 15 tys. pracowników. Wartość sprzedaży w 2017 roku wyniosła niemalże 4,8 mld dol. Smith&Nephew jest spółką notowaną na londyńskiej oraz nowojorskiej Giełdzie Papierów Wartościowych. 

Aktualnie w Centrum Usług Wspólnych Smith&Nephew we Wrocławiu pracuje już 200 osób. To jednak nie koniec. Smith&Nephew cały czas poszukuje pracowników wyspecjalizowanych w systemach finansowych, księgowości, udoskonalaniu procesów, IT oraz HR.

Wrocławskie Globalne Centrum Usług Wspólnym Smith&Nephew mieści się w biurowcu Nobilis Business House. Trzy pozostałe Centra GBS zlokalizowane są w kostarykańskim San Jose, indyjskim Pune i malezyjskim Kuala Lumpur.

Źródło: materiały prasowe

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA