MODIVO otworzyło pierwszy salon w PoznaniuMateriały prasowe

MODIVO otworzyło pierwszy salon w Poznaniu

Orzech
Orzech
Stary Browar
adresPoznań, Półwiejska 42
inwestorFortis
projektantStudio ADS
REKLAMA

Eobuwie.pl, mieszczące się w centrum handlowym Stary Browar, to popularny wśród mieszkańców Poznania i regionu sklepu. Od 21 lipca jego oferta została poszerzona o produkty z portfolio MODIVO. Klienci mogą korzystać ze strefy interaktywnych przymierzalni oraz usługi Rezerwuj i Przymierz.

Sklep zajmuje powierzchnię 728 mkw., z czego ponad 200 mkw. to sala sprzedaży. W sklepie nie ma tradycyjnych półek i wieszaków, wyboru produktów dokonuje się za pomocą 40 nowoczesnych tabletów. Ubrania z asortymentu MODIVO można przymierzyć w 5 przymierzalniach, które przypominają luksusowe garderoby. W nich będą czekać wcześniej wybrane produkty oraz szafa i tablet, dzięki któremu można podjąć ostateczną decyzję co do zakupu. Wkrótce w Starym Browarze pojawi się również robot humanoidalny Pepper. Ten nietypowy asystent sprzedaży, rozpoznaje emocje, służy radą, a nawet pomaga w odbiorze zamówienia internetowego.

InvestPhoto.pl
REKLAMA
Materiały prasowe

Multibrandowe sklepy eobuwie.pl i MODIVO słyną z szerokiego asortymentu, innowacyjnych rozwiązań i komfortu zakupów. Obydwa brandy konsekwentnie dążą do łączenia światów online i offline, m.in. poprzez tworzenie zaawansowanych technologicznie sklepów stacjonarnych. Klienci mogą wybierać spośród kilkuset tysięcy produktów od marek takich jak Guess, Pinko, czy adidas.

Mieszkańcy Poznania i regionu mogą teraz skorzystać z usługi Rezerwuj i Przymierz. Pozwala ona przymierzyć zarezerwowane wcześniej produkty. W dowolnym momencie można je zamówić do sklepu za pośrednictwem aplikacji mobilnych lub strony internetowych marek eobuwie.pl oraz MODIVO. Kiedy zamówienie zostanie skompletowane, klient otrzymuje powiadomienie SMS. W sklepie dostępna jest też funkcjonalność esize.me – specjalny skaner, dzięki któremu można właściwie dopasować obuwie.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA