Na gdańskim Jasieniu powstaje osiedle domów jednorodzinnychMateriały prasowe

Na gdańskim Jasieniu powstaje osiedle domów jednorodzinnych

mariusz.marcinkowski
Perspectum
adresGdańsk, Stolema
inwestorAM Projekt Sp. z o.o.
projektantA-Concept
REKLAMA

Firma Amprojekt zbuduje 9 domów jednorodzinnych z dwoma lokalami mieszkalnymi. Inwestycja Perspectum powstaje na 11 działkach o powierzchni 5 941 mkw., przy ulicy Stolema na gdańskim Jasieniu.

Firma złożyła 12 maja 2022 roku wniosek o pozwolenie na budowę. A 5 grudnia 2022 roku prezydent Gdańska wydała zgodę dla tego projektu.

Prace budowlane rozpoczęły się w grudniu 2022 roku. Termin zakończenia inwestycji to grudzień 2024 roku.

Generalnym wykonawcą budowy zostało Przedsiębiorstwo Budowlane „Tora”. Z kolei za projekt architektoniczny odpowiada pracownia A-Concept.

REKLAMA

W skład każdego z budynków wejdzie piwnica, parter, piętro i poddasze. Metraże poszczególnych lokali wynosić będą od 243,94 do 244,33 mkw. Każdy z nich zostanie wyposażony w garaż na dwa samochody. Ponadto zaprojektowano niewielkie działki w przedziale od 250 do 380 mkw. Z kolei atutem domów będzie dodatkowy taras widokowy na najwyższym piętrze oraz system rekuperacji.

W pobliżu inwestycji znajdują się m.in. szkoła, przedszkola, sklepy spożywcze oraz apteka. Do centrum handlowego Auchan, czy też Obwodnicy Trójmiasta dojedziemy samochodem w około 7 minut.

Ceny lokali zaczynają się od 6 130 zł/mkw.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA