Na wrocławskim Nadodrzu powstanie kolejna nowa inwestycja mieszkaniowa Pro-Art Konopka

Na wrocławskim Nadodrzu powstanie kolejna nowa inwestycja mieszkaniowa

WIZUALIZACJE
Orzech
Orzech
REKLAMA

Kolejna nowa inwestycja mieszkaniowa na wrocławskim Nadodrzu. Na pustej działce przy ulicy Kurkowej 36, w miejscu po wyburzonej kamienicy, powstanie Nowa Kurkowa. Inwestorem jest firma Akademia Development Sp. z o.o. z Warszawy.

Elewacja inwestycji wyglądem nawiązuje do stojącej obok XIX-wiecznej kamienicy i stanowi jej cyfrowe odzwierciedlenie. Na uwagę zasługują również zachowane odlewy sztukaterii, które będą zdobiły wnętrze budynku. Dodatkowo całą inwestycję mieszkaniową charakteryzuje styl loftowy, który idealnie wpisuje się w klimat dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Wrocławia, jaką od kilkunastu lat jest Nadodrze.

Otoczenie Nowej Kurkowej niewątpliwie przypadnie do gustu osobom kochającym energię miasta, zarówno poszukującym lokali pod wynajem, jaki szukającym komfortowej lokalizacji i atrakcyjnego otoczenia, w którym nowoczesność miesza się z tradycją. Inwestycja jest bowiem zlokalizowana w pobliżu zabytkowych kamienic, szyldów rzemieślniczych sklepów, licznych kawiarni, galerii, skwerów zieleni oraz rzeki Odry.

Dodatkowym atutem i nową atrakcją Nadodrza są także „kolorowe podwórka”, odzwierciedlające nietuzinkowy charakter dzielnicy i uatrakcyjniające jej krajobraz. W projekcie zostało przygotowanych 66 mieszkań, o funkcjonalnych układach, z wysokimi sufitami oraz dużymi przeszkleniami.

Generalnym wykonawcą inwestycji jest firma Adamietz Sp. z o.o. Za projekt architektoniczny odpowiedzialna jest pracownia Pro-Art Konopka S.c. z Wrocławia.

WIZUALIZACJE:

Pro-Art Konopka
REKLAMA
Pro-Art Konopka
Pro-Art Konopka
Pro-Art Konopka
Pro-Art Konopka

ZDJĘCIA:

fot. Jakub Zazula
fot. Jakub Zazula

Komentarze (2)

Napisz komentarz
Krzysiek Zapora(gość)
ahh te wizualizacje, w porównaniu z rzeczywistością....
Orzech
Zobaczymy, sam jestem bardzo ciekaw jak wyjdzie w realu?
REKLAMA