Newbridge Poland planuje rozbudowę centrum handlowego Nowa Górna w ŁodziMateriały prasowe

Newbridge Poland planuje rozbudowę centrum handlowego Nowa Górna w Łodzi

Orzech
Orzech
REKLAMA

Newbridge Poland, właściciel centrum handlowego Nowa Górna przy ulicy Kolumny 6/36 w Łodzi, planuje rozbudowę tego kompleksu handlowego. Centrum przeszło w tym roku przeszło gruntowną modernizację, m.in. elewacji i strefy food court.

W sąsiedztwie obiektu niebawem wyrosnąć ma park handlowy, który pomieści 4 sklepy wielkopowierzchniowe. – Nowa Górna to centrum doskonale osadzone na lokalnym rynku z silną pozycją, które dziś jest w 100% skomercjalizowane, dlatego naturalnym dla nas krokiem jest myślenie o dalszym jego rozwoju. Ten zapewnić ma zaplanowana rozbudowa, która podobnie jak w przypadku Nowych Bielaw w Toruniu, stworzy nowoczesny hub handlowy – mówi Barbara Wojdełko z Newbridge Poland.

– Realizacji retail parku sprzyja dziś kilka czynników. Przede wszystkim rośnie nasze sąsiedztwo, w którym pojawiają się nowe inwestycje mieszkaniowe oraz umacnia się w Polsce trend lokalności. Do tego, marki bardzo interesują się Nową Górną, dostrzegając w obiekcie solidnego partnera biznesowego. Nowa inwestycja ma stworzyć im atrakcyjną przestrzeń do rozwoju w Łodzi – dodaje.

REKLAMA

Póki co inwestor nie zdradza szczegółów dotyczących planowanej, nowej inwestycji. Wiadomo jedynie, że nowy obiekt będzie miał ok. 3000 mkw. powierzchni i ulokowany zostanie w bezpośrednim sąsiedztwie centrum handlowego Nowa Górna.

Newbridge Poland to spółka skupiająca się na inwestowaniu w centra handlowe typu convenience oraz parki handlowe. Obecnie w portfolio Newbridge Poland znajduje się 6 obiektów handlowych w Polsce: Centrum Nowe Czyżyny w Krakowie, Centrum Nowe Bielawy w Toruniu, Centrum Nowa Górna w Łodzi oraz Parki Handlowe Newbridge, zlokalizowane w Grodzisku Mazowieckim, Włocławku i Namysłowie.

Komentarze (2)

Napisz komentarz
Lusiek(gość)
Kolejne zbędne sklepy.
Lesioand1@wp.pl(gość)
To świetna  propozycja  dla dzielnicy
REKLAMA