Niemiecka sieć NKD otworzyła sklep w parku handlowym N-Park Łany pod WrocławiemNapollo

Niemiecka sieć NKD otworzyła sklep w parku handlowym N-Park Łany pod Wrocławiem

Orzech
Orzech

Niemiecka sieć NKD otworzyła 6 października sklep w N-Parku w Łanach pod Wrocławiem. NKD (Niedrig Kalkuliert Discount) to koncept sklepów z odzieżą dla kobiet, mężczyzn i dzieci oraz artykułami dekoracyjnymi do domu w konkurencyjnych cenach.

Grupa NKD działa na rynku od 1962 roku i posiada łącznie ponad 2000 sklepów w Niemczech, Austrii, Włoszech, Słowenii, Czechach i Chorwacji, a w ostatnich miesiącach rozpoczęła intensywną ekspansję w Polsce. Polska centrala firmy mieści się we Wrocławiu. Firma działa w naszym kraju pod nazwą NKD Moda Sp. z o.o.

Asortyment NKD to takie kategorie, jak moda młodzieżowa i sportowa, a także artykuły gospodarstwa domowego i tekstylia domowe. Lokale handlowe marki mają zwykle powierzchnię od 300 do 400 mkw.

REKLAMA