Okam Capital chce ożywić swój 62-hektarowy teren na warszawskim ŻeraniuOKAM Capital / materiały prasowe

Okam Capital chce ożywić swój 62-hektarowy teren na warszawskim Żeraniu

Orzech
Orzech
REKLAMA

19 maja na terenie działki na warszawskim Żeraniu Okam Capital zorganizował spotkanie dla agentów komercyjnych, podczas którego przedstawił ofertę najmu istniejącej powierzchni komercyjnej.

Na 62 ha terenów zakupionych przez dewelopera w 2021 r., znajdują się różnego rodzaju powierzchnie do wynajęcia. Wśród nich przestrzenie biurowe, magazynowe i produkcyjne, a także place i miejsca na reklamę i organizację różnego rodzaju wydarzeń.

Na terenie zlokalizowanym przy ul. Jagiellońskiej 88 do wynajęcia przez firmy czy organizacje są m.in. przestrzenie biurowe, o metrażach od 20 do 1000 mkw. Dostępne są również hale magazynowe i produkcyjne od 100 mkw., a także utwardzane place, powierzchnie reklamowe oraz obiekty i pomieszczenia z przeznaczeniem na eventy, sesje zdjęciowe czy plany filmowe.

OKAM Capital / materiały prasowe

Na dzień dzisiejszy do wynajęcia znajduje się ok. 5 tys. mkw. powierzchni biurowej i usługowej oraz ok. 65 tys. mkw. przestrzeni magazynowych a także ok. 27 tys. mkw. powierzchni otwartej w postaci placów. Okam oferuje najemcom elastyczny okres najmu w ramach umów. Teren posiada też rozbudowane parkingi do wykorzystania przez najemców.

Całkowita powierzchnia w projekcie to łącznie 14 tys. mkw. powierzchni biurowej i usługowej oraz 170 tys. mkw. przestrzeni magazynowych, a także 200 tys. mkw. powierzchni otwartej w postaci placów.

REKLAMA

– W tym momencie dysponujemy na Żeraniu zabudowaniami oraz przestrzeniami, które chcemy zagospodarować i wynająć. Odpowiednie przygotowanie i wieloetapowa realizacja inwestycji, którą docelowo mamy w planach na tym terenie, to kwestia najbliższych kilkunastu lat – podkreśla Arie Koren, CEO OKAM City oraz Członek Zarządu Okam Capital.

– Dziś oferujemy kolejnym firmom i podmiotom z różnych branż atrakcyjną przestrzeń i wielofunkcyjną infrastrukturę, które, jesteśmy przekonani, spełnią ich oczekiwania – dodaje.

Teren na Żeraniu charakteryzuje bliskość centrum miasta – zarówno autem, jak i komunikacją miejską, a także bezpośredni dostęp do trasy S8. Przystanki autobusowe i tramwajowe, a także ścieżki rowerowe zlokalizowane są w odległości ok. 250 m od wjazdu na kompleks.

Obecnie na tym terenie działalność prowadzą firmy transportowe i produkcyjne. Nie tak dawno do grona najemców dołączyła Izba Administracji Skarbowej w Warszawie, która zajmuje powierzchnię biurową o wielkości ponad 640 mkw. oraz plac o powierzchni 2 tys. mkw.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA